Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így is visszaveszik a cipőt?

Így is visszaveszik a cipőt?

Figyelt kérdés
Egy kínai áruházban tegnap vettem a papámnak cipőt és mikor hazaértem vele, kiderült hogy a sarkànál szorítja, ezért ma visszavittem a cipőt kicseréltetni és bízom benne ez a cipő màr jó lesz a papára. Sajnos a papa nehezen jár már ezért nem tud velem jönni cipőpróbára. Szóval a gond az hogy az áruház reggel 9től 17ig van nyitva. Én meg a héten már 12órázom és nem tudom visszsvinni a cipőt csak hétfőn, a blokk megvan természetesen. Szóval ez gond lenne az áruhàznak?
2022. márc. 2. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha nem jó rá ez a cipő se,akkor csak hétfőn tudnám visszavinni
2022. márc. 2. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell nekik visszavenni, csak a jóakaratuktól függ, illetve megbeszélés kérdése. Tapasztalatom szerint rugalmasak szoktak lenni a kínaiban.
2022. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Törvény nem kötelezi őket a visszavételre, de megtehetik, hogy kicserélik. Így tkp. mindegy, hogy hány nap telt el.
2022. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!