Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék férfi bőrdzsekit...

Hol tudnék férfi bőrdzsekit venni 50-60 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találok, amik tetszenek azok 150 ezer körül vannak annyit meg nem akarok adni érte. Arra a fazonra gondoltam ami most divatosabb, több emberen is láttam főleg fiatalokon. Mindenkinek van ennyi pénze bőrdzsekire vagy hol veszik? A gagyi 20-30 ezres műbőr nem úgy néz ki amit ők hordanak. Női fazont amik jól néznek ki láttam több népszerű ruhaboltban is, de férfi fazont sehol. Valami tipp hogy hol szokott lenni elérhető áron férfi bőrdzseki?
2022. jan. 1. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyesmire gondoltam, elég sok jön szembe velem az utcán, főleg csajokon, de fiúkon is láttam már ezt a fazont:

[link]


Amit hordanak nem az a tipikus gagyi műbőr hatású, azt észre lehet venni, tehát kérdésem hol szerzik be? Nem hiszem el hogy ennyi embernek van 150 ezer forintja bőrdzsekire.

2022. jan. 1. 10:26
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Mangon mangooutleten nezd meg,hatha van eppen, ott szokott lenni ilyesmj
2022. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs ott sem..
2022. jan. 1. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Metalshop

[link]

2022. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öv nélküli kellene, de ezeken mindegyikem van. Na mindegy, hátha tavasszal nagyobb választék lesz több helyen is..
2022. jan. 1. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 köszi!! Nagyon jó kabátok vannak ott csak ha megrendelném biztos szarul állna :/
2022. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!