Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit hordanak az egyetemista...

Mit hordanak az egyetemista fiúk ilyenkor Magyarországon?

Figyelt kérdés

Külföldön nöttem fel de szeptembertől leszek magyarországon egyetemista. Kíváncsi vagyok milyen ruhákat hord az átlagos 18-20 éves fiú nyáron. Persze nem dobom ki a saját preferenciáim de nem szeretnék túlzottan feltünni. Mi a normális egyetemi öltözködés? Milyen cipők, nadrágok, felsők, stb.


Formális eseményeken mit várnak el majd tőlem? Ahol most lakom, sose voltam igazán formális eseményen még mert nagyon casual az itteni kultúra de úgy látom, magyarország nem ilyen.



2021. aug. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlag napon úgy öltözködik mindenki, ahogy szokott vagy szeret.

Max 1-1 egyetemnél látom, hogy szeptember végére valamilyen stílust vesznek fel. Számomra pl ilyen a jog, ott nagytöbbséget úgy látom, hogy szeret kiöltözni (nem kötelező természetesen) míg pl nálunk meg farmer, macinaci sokkal elfogadottabb, de ha valaki nálunk kiöltözik, azzal sincs probléma.

Én ugyanúgy öltözködök, ahogy eddig, kicsit sportos, néha casual, nem kötelező amiatt másképp öltözködnöd, mert a többieknek más a stílusa :)

Max ha nagyon zavar, akkor első pár héten checkold le a többieket és akkor majd ráérzel

2021. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. bármiben mehetsz, amiben jól érzed magad. Nálunk a legátlagosabb viselet a farmer pólóval/pulcsival meg sportcipő. Vannak páran akik kicsit jobban ki szoktak öltözni és ingben vannak és őket se nézi ki senki. Nagyon slamposan viszont senkit nem szoktam látni, legalább a farmer+póló szint megvan.
2021. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (ELTE TTK) normál utcai ruhában járt általában mindenki. Azaz farmer + póló, esetleg egy lazább ing. Télen pulcsi, nyáron rövidgatya. A macinaci, melegítő túlzás, az nem nagyon jellemző. Vizsgákra első évben én nagyon kiöltöztem, tényleg öltöny, nyakkendő. Aztán ez fokozatosan lazult nálam és úgy vettem észre másoknál is. A végére csak egy elegánsabb nadrágot, szebb inget vettem. Tehát nem öltöztem nagyon ki, de mégis kicsit elegánsabban, mint a hétköznapokban. Senki nem zavart el, vagy nem néztek ki még államvizsgán sem, hogy mért nem vagyok frakkban.
2021. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején ennyi idősen emo stílusban nyomtam, oldalt lógó öv, láncok, bandás póló, stb

Teljesen jó volt, senki se tett rá megjegyzést soha 😃


Később elegánsabban kezdtem öltözködni, szinte mindig ingben voltam, de akkor már 22-24 éves voltam.

2021. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik mostanában ismert, elterjedt, illetve divatos(nak mondható) vonal előfordul. Kiöltözni főként szóbeli vizsgákra szokás. De van, ahol ezt sem várják el.
2021. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!