Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy csomó gyönyörű...

Vettem egy csomó gyönyörű ruhát, mi lesz, ha nem merem őket felvenni?

Figyelt kérdés

Elköltöttem közel 50 ezer Ft-ot és nem tudom, fel merem-e őket venni. Basszus, jártam már így, hogy valami nagyon nőcis ruha megtetszett, megvettem, aztán soha nem hordtam, mert rájöttem, hogy nem áll jól. De ezek most egész jól állnak. Csak mindegyikkel van valami bajom.


1. Az egyiket azért vettem meg, mert földig ér és szükségem volt valami nyári elegáns ruhára, ami alá nem kell nejlonharisnya, mert a lábamat szégyellem. Ez végre földig ér, de a színe és a szabása olyan, mint egy koszorúslányruháé, basszus, hülyének fognak nézni, ha egy ilyenben megjelenek 40 éves létemre. Egy 20 éves lányon oké, de ez ilyen barackrózsaszín, hogy néz már ki egy 40 éves nőn??? És a bugyim színe is átüt rajta.:( Nem vehetek alá plusz alsószoknyát, mert ez nagyon testhezálló, finom anyagú ruha.

Ráadásul mélyen dekoltált és végre van egy kis mellem, mert híztam, de nem vagyok hozzászokva a dekoltált ruhákhoz, nem tudom, fel merem-e venni.



2. A másik csodálatosan szép, kicsit csillogó bézs színű anyagból van, de márkás, nem ilyen ócska kínai csili-vili. Nejlonharisnyával tökéletesen állna, de 40 fokban nem vehetek fel nejlonharisnyát! Csak térdig ér, fodros az alja, annyira szép. A másik legnagyobb baj, hogy a bugyi ezen keresztül is jól látszik és ez alá se lehet felvenni alsószoknyát.


3. Sötétkékes, rövid, buggyos ujjú, nagyon elegáns és lenge nyári ruha, de ez is térdig ér, kilóg a lábam.:( Harisnya nélkül nem merem felvenni.


4. Egy kék, tiritarka, nagyon nyári csajos ruha nem túl mély dekoltázzsal. Ezt azért nem merem felvenni, mert ebből is kilóg a lábam, pedig ez azért nagyon hosszú. Másrészt olyan rikító, mint egy papagáj. Jól áll a kék, de ebben túl feltűnő vagyok és a visszafogottabb stílus való hozzám. Csak a hosszúsága miatt vettem meg.


Igazából összhatásra szerintem mindegyikben elfogadható vagyok, de most mit kezdjek azzal, hogy átlátszik a bugyi vonala és színe vagy hogy túl feltűnő a színe vagy túl jól áll és amiatt keltek benne feltűnést, mert nem szoktam így öltözködni.

Ha megbámulnak, nem fogom tudni, hogy azért, mert szép vagyok benne vagy azért, mert röhögnek ezen a fonnyadó nőn ezekben a feltűnő ruhákban vagy azért, mert belátni a dekoltázsomon vagy a bugyimat nézik.


Azért vettem ennyi ruhát, mert rendezvényre kell mennem és nem tudok most tényleg mit felvenni 40 fokban, de nem tudom, mit csináljak.:(

Gyerekkorom óta nem hordok igazán csajos ruhákat, mert túl sovány voltam. Mostanra nagyon jó alakom lett, vagyis hozzám képest nagyon jó, de már nem tudom megszokni ezeket a fajta nőies ruhákat.

Mindig csak nadrágot hordtam.


Na nem tudom mi a kérdésem, főleg az, hogy más simán felveszi ezeket a ruhákat úgy, hogy áttetszik a bugyija? Legyek ebben lazább? Annyira szép, márkás ruhák, de most mit kezdjek velük? Vettem egy fekete nadrágszoknyát is visszafogott fehér csajos felsővel, attól félek, hogy csak ezt merem felvenni és a sok gyönyörű új nőies ruhám ott fog lógni 80 éves koromig a szekrényben.



2021. jún. 25. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Öööö.... miért nem a megvétel ELŐTT vetted számba ezeket a kifogásokat, félelmeket??? :-O
2021. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetet. Nekem nincs elég önbizalmam a stílusváltáshoz, pedig szívem szerint sokkal nőiesebben öltözködnék.
2021. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyibugyit veszel alá simán felveheted. Elegáns ruhák alá megfelelő fehérnemű is dukál. A lábad meg nem kell szégyellni, senki nem fogja nézegetni. Légy bátor és dögös, csinosnak lenni jó!
2021. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Testszínű fehérneműt vegyél fel átlatszó és fehér ruhák alá! ;) Nem baj, hogy nem pont ugyanolyan színű, mint a bőröd. Ha nem sokkal világosabb annál, akkor nem fog átlátszani.

A bugyi vonala sem, ha varrás nélkülit vagy tangát húzol. :)

2021. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jókat írtatok!


Amúgy elég gáz, mert ahogy nézegettem magam a próbafülkében, rájöttem, hogy a drapp színű nadrágomon is átlátszik a fekete bugyim, csak az otthoni félalakos tükörben ez nem látszott és nem tudtam róla.:D

Szerencsére legtöbbször farmert hordok.

2021. jún. 25. 22:40
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%

Testszínű varrás nélküli bugyi a megoldás, meg önbizalom. Valószínűleg senkit nem érdekelnek a lábaid. Próbáld ki, vedd fel valamelyiket harisnya nélkül és figyeld meg hogy hány embert fog érdekelni, hogy nincs rajtad. Egy darab se lesz.

40 éves vagy, és? Ha jó az alakod akkor használd ki!

2021. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy létezik varrás nélküli bugyi.

Köszönöm, ilyet tutira beszerzek!

2021. jún. 25. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

50 ezerért 4 ruha?


Biztosan "gyönyörűek"?

2021. jún. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért baj, ha látszik, hogy van rajtad bugyi?
2021. jún. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!