Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fogadhatnám el önmagam?

Hogyan fogadhatnám el önmagam?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Csak is olyan emberekét,akik nem űznek gúnyt belőlem és segítő szándékkal állnak hozzám.Röviden: nem vagyok megelégedve magammal,nem szeretem a kinézetem.Számtalanszor próbáltam elfogadni magam és,hogy egy életet ezzel a fejjel kell leélnem,de mindig valaki elveszi azt a cseppnyi önbizalmam. Meg amikor képet készítek magamról hátsó kamerával..Mint ha nem is az az ember lenne akit a tükörbe látok.Ti,külső szemlélők talán tudnátok segíteni amitől csinosabbnak érezhetném magam.Vagy valamin változtathatnék.Mi áll jól,mi nem.. stb. Facebook neveket szeretnék privátban kérni,aki szívesen beszélget és segít nekem. Bízom benne,hogy vannak még értelmes segítőkész emberek. Köszönöm a választ mindenkinek. :)

2019. szept. 4. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azokon a dolgokon amiken tudsz próbálj meg változtatni, pl. Ha nem tetszik az alakod kezdj el sportolni, egészségesen enni, ha nem tetszik a hajszined festesd be stb..
2019. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért azt jó lenne tudni hogy férfi vagy nő vagy(fiú,lány).
2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha gondolod küldhetsz privátba képet és segítek amiben tudok de nem vagyok divatszakértő úgyhogy csodákat ne várj tőlem.
2019. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!