Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni, lenne...

Szeretnék modellkedni, lenne esélyem? A derékbőségem:56 cm, csípőbőség:72cm mellbőség:74 cm,46kg vagyok és 171 cm.16 éves vagyok. Van olyan hogy valakit azért utasítanak el mert túl sovány és csontos?

Figyelt kérdés

Képek: [link]

[link]



2014. júl. 16. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon egyben vagy. Aranyiban sok a derekad keves a melled csipod. 30-30 cm kulonbsegnek kene lennie
2014. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Emiatt akkor nem is érné meg próbálkozni a jelentkezéssel?
2014. júl. 16. 23:41
 3/23 anonim ***** válasza:
Próbálkozni mindig lehet! Szerintem próbáld ki , nem kell hogy tökéletes legyen az alakod. Modellkedésben elég sok különböző modell van. Csak meg kell találni az a modell ügynökséget ahol pont az ilyen fajta lányokat keresik. Szerintem van esélyed. Ha álmod a modellkedés , nehogy feladd , csak azért mert van aki azt mondja nem érdemes belevágni :)
2014. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy küldd el mindenképp ügynökségekhez a képed, nagyon kedves, csinos arcod van és az alakod is hasonló ahhoz, amit általában keresnek, én egyáltalán nem látlak túl csontosnak, arányos, vékony vagy. Jó lenne ezeknél egy fokkal jobb minőségű kép, tisztább háttérrel és legyen közte smink nélküli. Olyan helyre menj, ahol nem kell fizetni a regisztrációért.

A 171cm-el fogalmam sincs, mit lehet kezdeni, az kevés és nőni sem nagyon fogsz már. Ezt beszéld majd meg ügynökségekkel.

2014. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy picit, kéne még pár centi, és igen, van akit elutasítanak, mert az utóbbi pár évben sok helyen 50 kiló alatt nem engedhetnek kifutóra.

Ha kicsit magasabb lennél, arányában valószínűleg kb súlyban is jó lennél és úgy lenne esélyed. De mivel már valószínűleg nem leszel magasabb, nem nagyon.

2014. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akartam kerdezni h nem rosszul merted? De ezek szerint nem. Igy ranezesre egy ugynokseg azt mondana h anorexia,mert ezek nagyon kicsi meretek,ha elmesz valahova 1000℅ hogy azt mondjk neked hogy hiznod kell. Mert a te esetedben mar nem az a baj h tul szeles vagy es nem megy fel a gaTya a csipodre,de mar leesen. Ez tul keves
2014. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Attractive, Visage, VM, Icon!!

De alacsony vagy és nagyon sovány, a csípődet kéne felvinni 85ig minimum.:)

2014. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy normálisan válaszoltatok! :) Megpróbálkozom a jelentkezéssel, és lesz ami lesz. Legrosszabb esetben nem kellek nekik.
2014. júl. 17. 11:44
 9/23 anonim ***** válasza:
Nálunk van sokkal de sokkal vékonyabb lány, rendesen kilátszanak a csontjai. Mégis felvették.
2014. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Írd meg mi lett, oké? :) Hova jelentkeztél?
2014. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!