Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek sikeres férfi manöken...

Lehetek sikeres férfi manöken magyarországon, ha jól néz ki a fejem? Mennyire nehéz befutni?

Figyelt kérdés
Látom a tévébe olyan ronda férfiak kapnak szerepet hogy csak nevetni tudok azon ahogy kinéznek, nekem pedig már 5. osztályos koromban is megmondta az osztályfőnököm hogy jófejű vagyok (félreértettem azt, hogy ,,golyófejű") szóval simán lepippantom őket optikailag, de sajnos a képeken nem nézek ki jól csak élőbe mert görbék a lábajim az izomtól, de ugyis mindenkinek fotosoppolják a képeit szval sztem ez nem gond, szval szerintetek ha holnap jelentkeznék, lehetnék magyarországon sikeres férfi manöken?

2022. nov. 2. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd a kifutón is fotosoppolják a lábajidat apám.
2022. nov. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

A "szerepet kap" az nem egyenlő a manökennel. Amúgy a "manöken" nőre vonatkozik.


Az írásod alapján pedig egy nagyon gyenge troll vagy. Aki még buta is. Borzasztó párosítás.

2022. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eggyes köszönöm a válaszod, tudsz olyat aki vallalja?
2022. nov. 2. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze haver. Utalj át 100 ezret a számlámra és mondom is.
2022. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ahhoz nem ártana egy kis intelligencia is.
2022. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz
2022. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom ez is protekciós, mint ebben a k.rva országban minden.
2022. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es jól beszélsz, ezért nem is keresek állást, úgyse engem vesznek fel. Majd kirabolok minden hónapba egy vidéki kisboltot aztán elleszek mint a befőtt.
2022. nov. 3. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt azért ne, csak magad sodornád bajba (persze egy viccnek elment), de valóban marhára irritáló ez az átkozott protekciós agybaj, ami itthon megy, sajnos szinte mindenhol. Elég csak megnézni, micsoda tehetségtelen, beszélni sem tudó akárkiket futtat a média.
2022. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!