Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valaki tud modellkedést...

Valaki tud modellkedést ajánlani??

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni modellkedni, illetve érdekel a téma és az lenne a kérdésem hogy valaki tud e ajánlani valamit hogy hol tudnék és vagy hogy kezdjek ennek neki és ilyen alap információkat szeretnék tudni erről az egészről.:)

#modell #mdellkedés #ruhákvagybármi
2022. szept. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
keress rá a modellügynökségekre a neten. Válassz egyéni tetszés szerint közöttük....
2022. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol előre kell fizetni az olyan ügynökségeket kerüld, az lehúzás, ott nem leszel rendes model.
2022. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Az nem elég, hogy szeretnél.

Szép vagy, megvannak az adottságaid? Nem olyan könnyű ám, mint tűnik (modellkedem, szóval tudom, hogy miről beszélek).

2022. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem elég hogy csak szeretnék. Egyenlőre utána járok a témának, megszeretném tudni az alap infókat erről az egészről és utána meglátni a továbbit. Ha találok egy helyet ahol tudnék mondellkedni, majd ők eldöntik hogy szép vagyok e AHHOZ A RUHÁHOZ, TERMÉKHEZ.:))))
2022. szept. 30. 09:24
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem teljesen a kérdésedre válaszol, de jó kipróbálási lehetőség lehet.


Facebookon vannak 'TFCD' nevű csoportok, ezekben olyan (nagyrészt kezdő) modellek és fotósok vannak, akik a másik idejéért cserébe (tehát senki nem fizet senkinek pénzt) dolgoznak együtt valamilyen fotós projekten, a végén pedig az elkészült képeket mindenki megkapja, és felhasználhatja referenciának, portfólióba, de üzleti célra nem.

2022. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
29%
Nekem van egy profi fotós ismerősöm tudok segiteni ha szeretnéd.
2022. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DNTSPRD ***** válasza:
Legyél OnlyFans modell. Akkor a magad ura leszel és egy ügynökség se fog lehúzni pénzügyileg, kihasználni stb.
2023. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!