Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A webshop24 mennyire megbízhat...

M King kérdése:

A webshop24 mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés
A Facebookon van egy ilyen nevű oldal és azt szeretném tudni, hogy nem trükköznek-e esetleg az árakkal.(vagy bármi mással)
2016. febr. 9. 23:18
 1/3 anonim válasza:

SENKI NE RENDELJEN INNEN!!!!


Csalók!!!!


Polonkai Zoltán egy OTP-s számlaszámra utaltatja át a pénzt, de ahogy megkapta azt soha többet nem hallasz róla. Nem válaszol semmilyen üzenetre és a terméket SOHA nem kapod meg!

A pénzt az alábbi számlaszámra gyűjti: OTP 11773360-01177536

2016. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én már háromszor rendeltem az oldaltól,kétszer cipőt,egyszer pedig telefontokot. ( képeket tudok csatolni ha szeretnéd :) ) Maximálisan meg vagyok elégedve mind a segítőkészséggel, mind a korrektséggel, mind a minőséggel.Az üzeneteimre gyors válaszokat kaptam,egy kedves eladót ismertem meg. A szállítási idő is annyi volt, amennyit megbeszéltünk.Semmilyen átverés nem történt, véleményem szerint bátran rendelhetsz :) Remélem tudtam segíteni:)
2016. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én sem értem az első kommentet, ugyanis én is már túl vagyok a 2. rendelésemen, és mindd a kettő kifogástalanul megérkezett, két cipőröl van szó. A második es olyan típus volt, ami nincs is feltöltve az oldalra, külön kérdeztem rá, és be tudta szerezni, az előzőhöz hasonlóan kifogástalan minőségben!

Valóban arra a névre, és számla számra kell utalni, de csak ajánlani tudom! :)

2016. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!