Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy ennyi mérget...

Tudtad, hogy ennyi mérget kenünk magunkra?

Figyelt kérdés

amint elolvastam,hogy mennyi mindennel mérgezem magam,fogtam és kivágtam az összes testápolómat a kukába.



neked mi a véleményed?


ja igen és még annyi,hogy a dezodorokban aluminium van,ami eltömíti a bőrödet és mellesleg... mellrákot okoz...



[link]


2010. márc. 15. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nem semmi...pedig úgy ajánlgatják a testápolókat, hogy mennyire jó a bőrnek, bársonyos lesz stb...

és érdekes, h tényleg az lesz, de mégis káros...:S

a dezodoros dologról nem is tudtam, hogy ilyen komoly bajt okozhat...köszi h írtad...

vagyis csak annyit hallottam, hogy volt akinek az avonostól csomók lettek a hónaljánál...

már minden termékre vigyázni kell....ez nem jó:S

2010. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Én eddig sem használtam ilyesmit. Fogalmam sincs mi szükség van rá egyáltalán? Felesleges pénzkidobás.

Egyébként mindenben van valami káros... kajákban is mégis enni kell.

2010. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

persze,hogy mindenben van valami káros,kedves 2. válaszoló.

csak az emberek megválogathatják,hogy mennyi mérget tömnek magukba. pl. gyorsétteremben eszel ,vagy pedig szánsz időt a főzésre,megveszed az alapanyagokat és elkészíted.


ugyanez van a testápolóknál és millió 1 terméknél,csak sajnos ezt sehol nem reklámozzák,hogy amit tartalmaznak azok mennyire roncsolják az embereket.


ők csak a "jó" oldalát mutatják be lásd:selymes,puha,csillogó lesz tőle a bőröd és így tovább...

nem izzadsz tőle stb.... persze,csak később csomóid ill mellrákod lesz....



ez az egész a média, az üzlet ,a gazdasági világ összejátszása, hogy minnél több haszontalan terméket eltudjanak adni...



én csupán szeretném felhívni pár ember figyelmét(aki ezt elolvassa),hogy ne tegye tönkre szándékosan a testét, hiszen a testünk ajándék,amit óvnunk kell ,figyelnünk rá és táplálnunk...

2010. márc. 15. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__71857..


És hogy mennyi állatnak kell szenvednie azért hogy a mi ezeket a mérgeket a testünkre kenhessük?

2010. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na igen,ez a másik,ami elszomorító...
2010. márc. 16. 00:02
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

tudod h milyen káros anyagokat szippantasz a tüdődbe azalatt az út alatt amíg eljutsz a munkahelyedre?

ennek is nézz utána, aztán az életed hátralevő létén egy steril szobában fogod tölteni

2010. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bunkó.
2010. márc. 16. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
eleve az hogy kimész az utcára, iszol a csapból, megeszed a permetezett almát, bemész a nyilvános vécére, hozzáérsz a tömegközlekedési eszközön a kapaszkodóhoz... ettől mind-mind beteg lehetsz. és valószínű hogy nem a testápolóktól halunk majd meg. gondold ezeket végig, hogy tényleg egy steril gumiszobába kéne laknunk ahhoz hogy semmilyen káros dolognak ne tegyük ki a szervezetünket. de te tudod, neked nem kötelező használni semmiféle kozmetikumot.
2010. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a sok betegség szerinted honnan van? Csak magától kerül elő a semmiből? Nem, azokat bizony szánt szándékkal "küldik" ránk, hogy fizess az orvosnak, gyógyszerért, na meg hogy ne népesedjen túl a föld, stb. El tudom képzelni hogy ilyen szerekbe meg kajákba is ezért kerül a sok felesleges anyag.
2010. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Valamikor a középkorban gazdag családoknál divat volt megvendégeléseknél felszolgálóként gyerekeket "alkalmazni". Nem csak úgy natur, de a meztelen gyerekek be voltak festve arany festékkel. Mivel a bőrük így nem tudott lélegezni, hajnalra mire végére ért a muri sok ilyen gyerek meghalt. Ha tudatosan eltömíted a bőr pórusait valamilyen "testápolóval" hasonlóan végezheted. Szerencsére általában nem kenegeted egyszerre a 100% testfelületedet.
2010. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!