Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondják a megjelenésemre...

Azt mondják a megjelenésemre páran, hogy arisztokratikus. Ezt hogy kéne értenem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:

ezt a leírást találtam:"Arisztokrata, gyakran egyenes, hosszú orr, fehér bőr, fekete haj, kerekded áll, lágy vonások. Gömbölyű fejforma, tagolatlan arc. Kissé dülledt szép, nedves, csillogó szem. "

ebből csak a fehér bőr és lágy vonások passzolnak a többi abszolút nem

2015. jún. 19. 10:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az állad formájára vonatkozik, hanem a kisugárzásodra. Ha árad belőled valamilyen méltóság, tartás, báj.
2015. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tartásod, a viselkedésed is szerepet játszik ebben, nem csak a konkrét külső adottságot.

Pl. egyenes, feszes tartás, kissé kimért viselkedés.

2015. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rám is ezt szokták mondani.

fehér a bőröm, a vonásaim lágyak, de nincs klasszik baba arcom.

inkább a kisugárzásra, mozdulatokra értik szerintem

2015. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat én is gondoltam arra mivel egyrészt ritka is a fehér bőr mert nem "divat" és még mindig él az emberekben valahol az a kép,hogy kékvérű

ha belegondolok tényleg nem olyan vagyok mint a többi korombeli nem szoktam mosolyogni inkább csak szemlélem az eseményeket talán ettől tűnhetek kimértnek

2015. jún. 19. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Elegáns a megjelenése, tud viselkedni, és ez már akkor látszik, ha belép valahova.Egyébként az arisztokrata orr nem egyenes hosszú, hanem csak az alsó része egyenes, felül, ahol az orr kezdődik, ott hajlott, mint Károlyi Mihályé, aki szintén arisztokrata volt. Itt egy kép róla. Igaz, neki farkastorka is volt, ezért másképp néz ki az orra is.

[link]

2019. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de: remélem bóknak veszed :)


26/L, akire teljesen illenek a leírtak

2021. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!