Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 Europemodels, vélemények?

21 Europemodels, vélemények?

Figyelt kérdés

Meghivtak castingra,ám nekem olyan rossz előérzetem van,szóval szerintem átverés.

Információk? :D


2010. jan. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Kell érte fizetned???MErt ha kell akkor helyből kamu...modell vagyok,de róluk még túl sok jót nem hallottam.

2010. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30000 forintért kell portfóliót csináltatni náluk, plusz 3500 regisztrációs díj, amúgy amit az előző hozzászóló linkelt, és nyitottam meg, olvasd el nyugodtan :) de szerintem ne menj el.. inkább jelentkezz a Visage Modelshez :) ők nem vernek át..
2010. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,megfogadom tanácsotokat :]
2010. jan. 31. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy átverés...teljesen ingyen amíg nem keresel pénzt...énis ott modelkedek és nem átverás az tuti!!!!!!!
2011. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves Lányok!

Szeretnék nektek segíteni a 21europmodels-el kapcsolatban. Én nagyon sok fotózáson voltam a tulajnál. Kimondott modell lakásai vannak, ahol minden adott a modellek számára.

Előző évben regisztráltam hozzájuk, elmentem tesztfotózásra, majd később egy Franciaországi castingra, ami nem sikerült. Ezután egy évig semmi hír nem volt az ügynökség felől.

5 hónappal ezelőtt viszont kaptam egy hívást a tulajdonostól. Meginvitált egy találkozóra. Mivel nekem aznap egy divatbemutatón kellett részt vennem, küldött értem egy sofőrt,mint mindenkinek, nekem is nagyon imponáló volt.

A modell lakásban többen fogadtak, már nagyban folyt a fotózás. A lányok elmondhatatlanul aranyosak, barátságosak voltak, így nagyon könnyű volt újként beilleszkedni. A második este viszont már csak én maradtam fent Szentendrén.

Éjfél környékén már nagyon kimerült voltam,ám a tulaj az alkoholnak köszönhetően jó kedvében volt. Felvitt az emeletre ahol fehérneműs képek készültek volna. Ezen felbátorodva P.L. letepert az ágyra és elmondta nekem is, mint mindenkinek, hogy hiányzik belőlem a tűz, a nőiesség és ő csak segíteni akar, hogy elő tudjam csalogatni az érzelmeimet.

Miután közöltem vele, hogy nem érdekelnek nagypapám korú, idős férfiak lemászott rólam, felöltözött és mintha mi sem történt volna csináltunk még egy-két képet. Az elkövetkező időben többször is voltam nála de mindig csak akkor, ha több lány is ott aludt a lakásban. Látszólag semmi gond nem volt, viszont észrevettem, hogy csupa új lányt visz ki a Kanári-szigetekre, amit még nekem is megígért az incidensünk elött.

Nagyon-nagy csalódás volt ez számomra, 100%-ot nyújtottam minden fotózásnál, hiszen ki ne szeretne Kanárira menni?! Én nagyon akartam ezt az utazást és nem külföld, hanem a képek miatt. Úgy gondoltam igényes képek születnének egy ilyen gyönyörű helyen. De nem jött össze, amit most már nem is bánok. A kapcsolat a tulajjal szépen lassan megszűnt és igazat kell, hogy adjak abban, hogy ennél az ügynökségnél csak azok a lányok kaphatnak munkát vagy éppen mehetnek külföldre, akik odaadják magukat és igazán megtesznek mindent a cél érdekében.

Én nem akartam ilyen mélyre süllyedni! Ettől függetlenül nem mondom azt senkinek, hogy ne próbáljon meg náluk modellkedni. Tapasztalatból tudom, nagyon nehéz elkezdeni ezt a pályát. Sok ügynökség csak lehúzza a pénzed,munkát viszont nem adnak cserébe. A 21europmodels-nél mindennek ellenére megkapod azt a szakmai segítséget,amire szükséged van. Nagyon sokat fejlődhetsz náluk rövid idő alatt a temérdek fotózásnak köszönhetően.

Tehát mindenki döntse el maga, igazából megtenne-e mindent azért, hogy modellé váljon. Sok sikert kívánok nektek!! Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
durva...:S
2011. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia,csak azért írok,mert sajnálattal olvastam a kommentedet,amiben leírod,hogy (P.L.)Pethő László,hogyan mászott rád a Szentendrén lévő faházában,amit ő műteremnek állít be.Sajnos velem is ugyanez történt,annyi változással,hogy mielőtt rám mászott volna próbált a sárga földig leitatni.Amíg nem figyelt,kiöntöttem az összes felest,képtelenség lett volna meginni annyit,meg különben is éreztem,hogy ez sajnos nem az a fotózás,amit álmaimban elképzeltem.A közeledése undorító volt.Olyan,mint egy aszott gülüszemű alkoholista paprikajancsi...-csak ígérni és hazudni tud-.Jó lenne,ha ezt a sok-sok pályakezdő modell lány elolvasná...
2012. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!