Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép lent.

Milyen az alakom? Kép lent.

Figyelt kérdés

17/L

Már 1 éve fogyózok és próbálok normálisan kinézni, de ez nagyon nem sikerül:S A hasamon is van felesleg, de inkább a combomon. Fent még nagyából egész normálisan nézek ki, de a lábaim mint egy mamutnak:( De "magas" vagyok(169cm) de ez nagyon nem is látszik a lábaim miatt.

Légyszi őszintén írjatok véleményt és ha tudtok valami jó mozgást combra akkor írjátok le azt is:)

Köszi:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

ám ilyen alakot szeretnék


2013. szept. 1. 13:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj olyat, amilyen a képen szereplő hölgynek van, az már beteges, mondhatni modellnek való csak.(És még nem néztem meg az alakod)

Nos te egy idióta vagy, ez az alak tökéletes.

2013. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
mamutláb ja...olyan a felépítésed mint egy téglabudié
2013. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
micsoda téglabudi? miért ezt nem értem?
2013. szept. 1. 13:55
 4/31 anonim ***** válasza:
:D
2013. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Most ha ezt komolyan kérdezed, és nem csak a (sokszor tipikus) 'egónövelés' céljából, elmondom neked hogy teljesen feleslegesen vagy kétségbeesett mert teljesen jó alakod van! természetesen sporttal még izmosíthatsz rajta de fogyni semmiképpen ne! és szerintem nincsen annyira szép alakjuk azoknak a modell lányoknak mint amennyire te gondolod! légy boldog és próbáld meg elfogadni magad! :)
2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"(sokszor tipikus) 'egónövelés' céljából"


Eltaláltad. Szerinted ő mi másért tette volna fel? Nagyon jól tudja, hogy olyan alányalós válaszokat fog itt kapni, hogy csak na.

2013. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
tényleg nem egó növelésből raktam fel a képeket, nem tudom elfogadni magam mert egyáltalán nem tetszenek a lábaim, mindig is a modellek lábát tartottam a legszebbnek a világon.
2013. szept. 1. 13:58
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lábakon a mamutok jóval korábban kihaltak volna, mint egyébként. :)


A fejedben kéne rendet rakni! Javaslom, gyűjts egy jó orvosra!

2013. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Akkor soha nem fogod elfogadni, mert neked nem lesz olyan lábad.
2013. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
miért ne lenne? fogyozók és lesz olyan
2013. szept. 1. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!