Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bálkirályn...

Mi a véleményetek a bálkirálynő választás döntőseiről? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 19. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég rondák, egyedül a Szilágyi Anikó nevezetű hölgyemény értékelhető, de ő sem túl szimpi, főleg, hogy megnéztem, milyen szakra jár.

Őszintén mondom, hogy egyikkel sem cserélnék, pedig el szoktam ismerni, ha egy másik nő szebb, mint én.:)

2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem szebb barátnőim vannak :P
2012. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
csatlakozom az előttem hozzászólóhoz és az 1. válaszolóhoz. .p
2012. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a szőkék csak egyszerűen undorítóak

ez a szabó kriszti baaaaaaaah.... kva gyönyörű *.*

a másik barna elmegy, kár hogy nagy az orra

de az már egy másik kérdés hogy, megszólalnak lehet kiderül hogy a betonéval azonos az intelligenciájuk ..

2012. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te nem kerültél be ugye? :/

Szerintem ijesztőek..., vannak akik furcsán tartják a kezüket,bénán néznek,.... háááát nem is tudom.

Ők a legjobbak?? O.o

2012. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Baszod ezek testvérek? Ezek pont ugyanúgy néznek ki. Úgy fest a zsűrinek van egy ideálja amit most elővett. lol :D
2012. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán lenne köztük szép, de az összeset ugyanolyan sápadt vízihullának fotosopolták és pont a lényeg, az egyéniség nem látszik rajtuk.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek a lányok nem csúnyák valójában csak egyszerűen olyan undorítóra sikerültek a képek hogy magam sem hiszem el. Tőből levágnám a kezét annak a fotósnak vagy retusálónak aki ilyen szutykot kiad a keze közül .
2012. nov. 19. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
szilágyi anikó tűnik a legnormálisabbnak.
2012. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Püski Eszternek van a legkarakteresebb arca. A többi egytucat. Maximum benne van lehetőség. A képek tényleg fjosra sikeredtek.
2012. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!