Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi késztet arra egy szulot h...

Mi késztet arra egy szulot h szépségversenyre hordja a gyermekét?

Figyelt kérdés

3-8 éves kislányok kisminkelve, mufoggal...stb?

Mi ebben a jó?


2012. jan. 6. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért viszik,hogy ha már őket nem vitték,akkor viszik őket.
2012. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi készteti rá, de én elvenném tőle a gyereket, az biztos. Ritka gusztustalannak tartom.
2012. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég néztem erről egy műsort, abban bizonygatta az anyuka, hogy ez mennyire jó dolog, nyernek egy csomó pénzt, és azt majd a lánya egyetemi tanulmányaira fordítják. Ugyanennek a kislánynak a nagymamája nevetve mesélte, hogy kellett neki egy autó, ezért elvitte az unokáját gyerekszépségversenyre, aki ott nyert neki egy autót.

Szóval ez készteti... pénz, autó, és persze a saját vágyai kielégítésére.

Én minden esetre cseppet sem értek egyet ezzel, és ha majd egyszer olyan szép gyerekem lesz, hogy a világ is csodájára járna, akkor sem vinném ilyen versenyre.

2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha megfigyeled, az összes anyuka ronda, elhízott, ápolatlan fogatlan suttyó. A gyerekeiken élik ki azt, hogy ők maguk milyen rondák.
2012. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én láttam már szép anyát is aki versenyre vitte a gyereket. A pénz talán, de az is egy fél vagyon h elindítsa szóval aki ebbe belekezd nem lehet nagyon szegény.

Az egyik musorban az egyik lány anyja azt mondta h azért csinálja h legyen a gyereknek egészséges onbizalma. Hát szerintem nem ettol kell onbizalma legyen a gyereknek. És amit egy ien versenyen szerezhet az tuti nem egészséges

2012. jan. 6. 19:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Az még semmi h smink meg ilyenek, de most néztem a tvben és colával, energiaitallal meg csokival tomik még a 2-3 éves gyereket is h ébren maradjon
2012. jan. 8. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
És később egy beképzelt, nagy Q válik belőlük. Tele lesznek tetoválással, és lefogynak, 40 kilóra, vagyis anorexiásak lesznek.
2012. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

az h esetleg modell lesz mert:

modell: 22 éves korára bejárta a világot, milliós vagyona van, ergo nem kell dolgoznia, és még netán önbizalma is lesz ha már minden 2. plakátról ő figyel.

kontrasztnak átlagember, aliasz én pl:

22 évesen gürizek az egyetemen hogy majd ha egyszer valaha 30+ lesz saját lakásom vaahogy fenn bírjam tartani, önbizalom 0, és kb 2 másik országban voltam, de ez az átlaghoz képest még soknk is számít...

hát kb ezért....

2012. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És ezért megéri tonkretenni a gyerek szervezetét. És az onbecsulés. Szted jot tesz a gyerenek 3 évesen az h az anyja azon síránkozik h nem nyert meg egy ilyen hulyeséget. Az EGÉSZSÉGES onbizalom meg még mindíg nem ott kezdodik h valaki modell és minden poszteren o virít. Nekem enélkul is van onbizalmam. Am meg szép kislányból is lehet ronda felnott
2012. jan. 16. 00:31
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

látom te se a lényeget olvasod ki...

nézz már rá a magyar gazdasági hírekre...igen megéri. mert munkából ma már, nem lehet *megélni*, és igen jól olvasod, megélni, és nem jól élni...

én még olyat se igen láttam hogy olyan embernek 30 éves kora előtt saját háza, és ezzel eggyütt saját élete és élettere legyen aki nem

a) modell

b) gazdagok a szülei

c) politikus

ezen is gondolkodj el.

2012. jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!