Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik nőnek tetszik legjobban...

Melyik nőnek tetszik legjobban a teste? (képek)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


-ne a fejeket nézzétek,

-írjátok oda h fiú v v lány -e

-és ŐSZINTÉN válaszoljatok, szal ne csak azért mondjátok ezt a kim kardashiant mert az olyan alak "elérhető"...


((sztem az uccsó az tökéletes =) 19/L))


2010. dec. 20. 12:53
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

jaj nemis ... nem az uccsó, hanem ez : [link]


csak elfelektettem belinkelni

2010. dec. 20. 12:56
 2/38 A kérdező kommentje:
(amugy próbáltam úgy hogy egy vékony, egy testesebb, egy átlagos, és egy "bomba"...és amit utolsonak linkeltem az meg szerintem a tökéletes...)
2010. dec. 20. 12:58
 3/38 anonim ***** válasza:
51%
Mindegyik csinos, de a harmadik nagyon gebe, az nem tetszik. Deszka.
2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Az utolsot ketszer linkelted, tehat utolsoelotti es utolso ugyanaz. Ez is a legszebb. Termeszetes, jo aranyban.
2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%

1.Borzalmas azokkal a felpumpált műmellekkel..Az ember azt hinné,hogy bármikor kidurranhatnak..Mint két lufi

2.Ő elég jól néz ki..Kicsit körte alakú,de nem rossz.A mellei is elfogadhatóak..

3. Ő egyáltalán nem tetszik.Nincs benne semmi szép,semmi vonzó.Egy anorexiás kinézetű lány akit inkább etetnék mint hogy lefeküdjek vele..

4.Ő is elmegy,mert természetes alakú..Nincs műtve a melle,és ez így szép ahogy van..

5. Nála is az a gondom mint az elsőnél..MŰ az egész nő..Nem tetszik..

Ezért ha választani kéne,hogy milyen legyen a partnerem teste akkor a kettes és négyes képen látható lány testét választanám..


23/F

2010. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
33%

4. A többi nem tetszik, túl anorexiások, a 2. meg túl mackós.

21/F

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%

szerintem a 4.

20/F

2010. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
vagyis 21/F
2010. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


1. Nagyon jó alakja van a nőnek/lánynak, de aránytalanul túl nagy melleket csináltatott, vagy túl nagyra photo shop-olták. Ha a mellét leszámítjuk szerintem tökéletes alakja van.

2. Ilyen alakja azért szerintem már több nőnek van. Sportos, de még is egy icipici husi van rajta. Pont annyi amennyi kell.

3. Szerintem borzalmas!!! Egyik évfolyamtársam is ilyen csontkollekció. Ilyen sovány az életbe nem szeretnék lenni. Ez már szerintem betegség. Menjen orvoshoz :D

4. Ilyen alakja van a legtöbb átlagos tinilánynak. Ilyen korban, mint Vanessa, szerintem ez a normális. Bár...egyesek szerint még Ő is nagyon sovány. Szerintem rendbe van az alakja :) Olyan kis törékenynek látszik. Olyan kislányos.

5. Így kép alapján magasnak tűnik. Neki is nagyon jó alakja van. Hasonló, mint az elsőé (melleket leszámítva).


Összeségében a 3. lányt leszámítva mindegyiknek jó alakja van. Sajnos, 1-2-re születni kell :( Nekem az első lány alakja tetszik a legjobban, csak azok a hatalmas nagy mellek -_-' Én is megszeretném csináltatni majd...egyszer, ha már túl vagyok pár gyerkőcön, de biztos nem lufikat szeretnék.


19/L

2010. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

a negyedik a legjobb, de a második és az utolsó is egész jó.


18 L

2010. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!