Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép

Milyen az alakom? Kép

Figyelt kérdés

[link]


[link]


remélem jó :D


2010. dec. 20. 10:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
pocakos...
2010. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

a remélem jó azt a linkre értettem :)


jaja én is így gondolom, de a barátaim meg a családom nem

2010. dec. 20. 10:43
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rendben van. Van pocakod, de viszonylag arányos, szóval jól megválasztott ruhában csinin mutathatsz. Nem vagy vele megelégedve?
2010. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

húsos a puncid :D amúgy átlagos szép alakod van :D

hány éves vagy ?

2010. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
22%
jó szar már bocs :S
2010. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

a lényeg, h neked kell elfogadnod magadat, ha az sikerül nemfog senki nem sem számítani a véleménye. ha neked tetszik e változtass rajta, ha nem tetszik változtass rajta egy picit.

szerintem a súlyoddal nem lehet nagy probléma, inkább rádolgozni kéne a hasra.

>első<

hány éves vagy amúgy?

és milyen magas?

2010. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

16 vagyok

hát nem nagyon, most kezdek majd el tornázni

2010. dec. 20. 10:49
 8/37 A kérdező kommentje:
170
2010. dec. 20. 10:50
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Nekem majdnemhogy ugyan ilyen (ha nem teljesen ilyen) alakom van:D

Szerintem te nem vagy magaddal megelégedve, ahogy sajnos én sem:( De egy jól megválasztott ruha tényleg csodákra képes:) Én általában olyan nacit hordok ami nem csípő, tehát magasabbra tudom húzni és leszorítja a derekamon lévő hurkákat, plusz hosszú felső...már megtanultam, hogy nekem nem szabad olyat felvennem ami pont a csípőmnél végződik és behúzom a hasam:D meg nagyon feszülős anyagból készülő cuccokat se vegyél fel.

Én egyébként egy időben elkezdtem edzeni, itthon, bebugyoláltam magam tetőtől talpig folpackba rá melegítő és úgy edzettem, hát...:D mondanom sem kell, tócsákban állt alattam a víz, az izzadtság, de megérte, 2 hónap alatt szépen elvékonyodtam:) azért írom, hátha ráveszed magad az edzésre. Mondjuk nekem azóta már visszajött, mert újra háttérbe szorult az edzés, na de ez m1:D

majd újra nekiállok.

2010. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)

és milyen gyakorlatokat csináltál?

2010. dec. 20. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!