Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes adni aprót amikor...

Érdemes adni aprót amikor kérnek tőlem?

Figyelt kérdés
Buszmegállóba sokszor kérnek buszjegyre, gyógyszerre. Bunkó vagyok ha nem adok?
máj. 8. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj senkinek. Ennyi erővel az utolsó fillérig elosztogathatnád a pénzedet ebben az országban. Szerintem nem bunkóság nem adni.
máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha akarsz adsz, ha nem, nem.


De igen, ha van nálam, szoktam adni.

Én is szegény vagyok, lehet tíz év múlva felcserélõdnek a szerepek.

máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
ellenőrzöd. hogy tényleg arra kell-e neki?
máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
3, kérj áfás számlát is, biztos ami biztos
máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem bunkó vagy, hanem okos, amiért nem szeded elő a pénzedet a "békés kéregetők" előtt, és naiv, ha azt hiszed, apróval beérik. Ráadásul nem kizárt, hogy több a bevételük egy hónapban, mint a tiéd. Én soha nem adtam ilyennek, de nem egyszer tanúja voltam, amint a szegény kéregető a 200 Ft-os láttán káromkodva kérdezi meg, hogy miért csak ennyit adna, ő lát ott a pénztárcában 5000-est is. Jobb esetben csak káromkodik, rosszabb esetben kirántja a kezedből a táskát/pénztárcát.
máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. 2 perc múlva már küldené a haverjátm a végén meg hazáigbis kisernek.


En egyszer adtam csöveseknek azt is kilesték hol lakom aztán hozzánk jártak csöngetni meg kéregetni!

máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában átb*ás az ilyen: ha kajára gyűjt, akkor pl.: vegyél neki max. egy kiflit. Ha közben leállít, akkor kamuzik.
máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Soha nem adok pénzt kéregetőnek, de ha kaja kell neki és látom rajta, hogy tényleg szüksége lehet rá (tehát nem elhízottabb nálam), akkor némi alap élelmiszert veszek. Attól nem tud berúgni és nem elszívható.


Minő meglepetés a "nagy éhezők" nem kaját kérnek, hanem pénzt piá... élelemre.

máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki elhízott, annak is kell ennie. Ha fogyókúrázna is.
máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Aki elhízott, annak is kell ennie."

Ez nem is vitás, de aki elhízott, ne adja elő a nagy éhezőt, mert hiteltelen. Az éhség és az éhezés két nagyon különböző dolog. És aki ebben nagyon átlátszóan kamuzik, annak az sem hiszem el, hogy tényleg ételre kell a pénzem.

máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!