Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illegalis-e ezt csinalni egy...

Illegalis-e ezt csinalni egy parfum boltban?

Figyelt kérdés
Adodott egy olyan helyzet, hogy egy draga parfumom kifogyott viszont nincs jelenleg annyi penzem hogy ujat vegyek. Van egy ilyen kis hordozhato uvegcsem amit pl repulni is elszoktam vinni. Ha bemegyek pl a douglasba es odamegyek a kivalasztott parfumhoz es beleontok annyit hogy megteljen (5ml a hordozhatosom) az illegalis? Elore is koszonom

ápr. 30. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lopásnak hívják
ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lopás, persze hogy illegális. Nem érdekel senkit sem, hogy 5 ml-ről van szó. Ennyi erővel lehetne 50 ml-s flakonod is, ugyanaz a kettő.
ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszterből, ami a polcon van, csak fújni lehet, elvinni és kiönteni nem.
ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, nem vagyok roma. Magyar feher adofizeto allampolgar vagyok. De koszi, hogy annaj tartasz! Ment a downvote❤️
ápr. 30. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Jaaaj, dolgoztam ott. Sokan próbálkoznak. Valami hülye elterjesztése a tiktokon ezt.

Ne csináld. Ez lopás, nem lehet, azonnal kiküldtük az ilyen embereket.

Vannak Facebook csoportok, kiadó 5ml-es dekantokat pár ezerért tudsz venni.

Ha megírod melyik parfi, még meg is tudom nézni valakinek van-e, és megadom a csoport nevét.

ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem veszel ilyen időkre hamisitvány parfümot? Nekem is van, szinte teljesen azonos az eredetivel. Én a dior hypnotic poison mellett a chatler plaza hypnoticot használom. Szinte ugyan az a két parfüm.

Úgyhogy én ajánlom a Chatler márkát, kb 3000 ft egy 100 ml-es üveg.

ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!