Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a valamelyik...

Mi a véleményetek a valamelyik (sokszor már szinte elfelejtett) celeb neve által fémjelzett illatokról?

Figyelt kérdés
Szívesebben vesztek ilyet, mint egy "kommersz" márkát? Persze tudom, hogy a "prémium" illatok sokkal drágábbak. Olyanokra gondolok, mint pl. Christina Aguilera, Naomi Campbell, David Beckham, Antonio Banderas, stb.
2022. nov. 24. 07:42
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a márka, csak az illat. A celeb parfümöt is megveszem, ha tetszik és jó rajtam a tartóssága.
2022. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Designer illatból teljesen mindegy a neve, legalábbis számomra.

A felsorolt celeb nevekkel ellátott illatok meg nagyrészt low budget árkategóriában vannak jelen, ott nyújtanak egy teljesen átlagos illatot és tartósságot. Szóval semmi extra, jobb mintha az ember nem használna parfümöt.

De annak ellenére akadnak egyedibb, jobb illatok.(számomra a Beckham Instinct tökéletes nyári illat, pedig van 10-szer annyiért is parfümömöm)


Amúgy meg előbb veszek Armani, Versace, Azzaro, Dio, Paco Rabanne stb. illatokat, mert karakteresebbek.(habár ezekről is tudni, hogy 4-5 nagyvállalat tulajdonában vannak, mint a L'Oréal és társai)

2022. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekel ki reklámozza. Nem befolyásol a döntésben.
2022. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. dec. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!