Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám helyesen beállít...

Hogyan tudnám helyesen beállítani a CASIO SPORTS órámat,hogy ne "rezegjen/vibráljon" minden órában? Úgy akartam kifejezni magam,hogy minden egyes órában rezeg... Linket az óráról lent találjátok.

Figyelt kérdés

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét! :)


[link]


Itt mindent megtudtok magáról az óráról,a római számokhoz értek,helyesen is "jár" csak ez a rezgés idegesít


Ha valaki tudna privát üzenetben segíteni,azt nagyon meghálálnám! :)



2022. szept. 7. 08:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem ugye nagyon nehéz beállítani,de úgy szeretném,hogy a "rezgést" kivenni belőle,az időt helyesen mutatja,más gondom nincs vele.
2022. szept. 7. 08:47
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha kell valakinek magáról az óráról cikkszám,a beállításokhoz,szívesen megadom,csak nem tudom,hogy melyik az...Hátha közületek segít valaki ;)
2022. szept. 7. 08:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Segítség:

Seconds(másodpercig) Hour Minutes(Óra percek) 12/24-Hour Format(Formátum)

Day(nap) Month(hónap) Year(év)


4 db gomb van rajta,A B C D

Jobbról kettő SPLIT START

Balról 2 db ADJUST MODE

Legalul LIGHT


Remélem tudtam segíteni kicsit :)

2022. szept. 7. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a útmutató az óra kezeléséhez:


[link]

2022. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2022. szept. 7. 10:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden jó rajta,viszont arra még nem jöttem rá,hogyan lehet rajta beállítani a hónapot+napot(ha belehet) egyáltalán
2022. szept. 7. 10:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Amiket elküldtél útmutató,az itt van előttem,mármint kivettem a dobozából,sajnos erre nem tudok rájönni...
2022. szept. 7. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tarstad nyomva az A gombot, amíg villogni kezd a mp, utána a C-vel váltogatod a beállítandókat, amiket a B és D gombokkal tekergethetsz. Mindez ott van a linkelt pdf első oldalán.
2022. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked,holnap nyomogatom :)
2022. szept. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!