Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan / Inerta kura alatt...

Roaccutan / Inerta kura alatt egyszer szabad alkoholt fogyasztanom?

Figyelt kérdés
Most 40mg-osat szedek, napi 1 szemet, jovoheten lesz a baratnom szulinapi bulija, addigra mar 2 hete lesz hogy belekezdtem a gyogyszer szedesebe. Mondta a borgyogyaszom h megterheli a majat ezert a vedelest hanyagolni kell, max idonkent egy sor vagy bor mehet.. Kerdesem hogy ezt annyira komolyan kell venni hogy inkabb egy kortyot se igyak, vagy az meg belefer ha a kura alatt egyszer iszok egy kicsit? Nagy vedelo nem vagyok, max 1 uveg pezsgot innek meg, esetleg egy pohar vodkat es az nekem eleg is egesz estere. Utana kibirom termeszetesen hogy az egesz kura alatt nem iszok. Ez meg bele fer vagy mar ez sem?

2017. szept. 14. 07:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Rosszul irtam, 20mg szedek!

Nem 40mg

2017. szept. 14. 07:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Túlélni természetesen túléled, még csak rosszul sem leszel tőle. De azt nem feledd, hogy akármit követsz el a tested ellen, egyszer, amikor már nem is emlékszel rá, benyújtja érte a számlát.

A gyógyszer-alkohol kombóval az a baj, hogy a máj egyszerre csak egy, jellemzően az erősebb méreggel tud foglalkozni, s ezalatt a másik szabadon garázdálkodik.

2017. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most szedek roat, mondjuk én csak 10 mg-ot naponta! Doki azt mondta, hogy nyugodtan ihatok, nyílván nem a rövideket literszámra, de nincs abban semmi ha alkoholt iszom a kúra alatt! Úgyhogy heti egyszer eljárok bulizni és pár gintonic lecsúszik :D a buli napján kihagyom a roat aztán kész
2017. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En inertat szedek mar csak heti egyszer 10mg.nekem is azt mondta az orvos, h a szedes napjan ne igyak, de a tobbi napon megittam par sort (kb 4honapon at) es eszre vettem, h nem birja a majam.Most ott tartok, h mar innom se kell, az inerta beszedese utan 2-3ejszaka nem vagyok vmi jol. Szerintem abba hagyom az inerta szedeset
2019. márc. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!