Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a ricinus olajat a hajon? Ki szeretném próbálni a hajamon hogy növeszti-e. A szempillámon bevált.

Figyelt kérdés
Milyen időközönként kell használni? Légyszíves írja le nekem valaki részletesen hogy hogyan kell használni! Köszönöm!
2010. máj. 15. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam h felmelegítem az olajat,nem rakok hozzá semmint és a fejbőrömbe kenem aztán abban alszom vagy azt csinálom h rajta hagyom 2-3 órát és közben néha haj szárítózok h felmelegedjen az olaj.De én már több mint egy hónapja csinálom de nem nőtt tőle semmivel sem többet:(
2010. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 15. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nőtt. a lenövésem 2x akkora, mint általában szokott lenni aktuális festés előtt. én tojássárgáját is teszek hozzá. festőecsettel viszem a tőre, mindenhova. aztán a hajhosszra is. utána fólia, hajszárító, törcsi, takarítás. 5 órát szoktam rajtahagyni, hetente egyszer csinálom.
2010. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát én a végére szoktam kenni.
2010. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha a vajvégekre kened akkor nem fog nőni,nem a végekből nől a haj*-*

első voltam.

2010. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nekem töredezésre ajánlotta a gyógyszertáros plusz a fodrászom,mondta h csak a végére kenjem,nehogy a tövébe mert csupa zsír lesz..hát egyszer bekentem az egészet kivéve a tövét a fejbőrömnél.kimosni nem tudtam...csupa zsír volt és csimbókokban állt az egész pedig kb fél órát volt rajta.

:S hát kinek hogy,vagy lehet vmi gyagyit adtak nkem mert 154 ft volt

2010. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elmondom h 2 mosás után nekem mindig kijön,kérdezz meg valakit h hogy kell hajat mosni!És zsíros hajra is ajánlott,de ha nem segítene a zsíros hajadon attól még biztos nem lenne utána zsírosabb.

Am alapból olcsó csak nem az a neve h pantene,gliss kur,stb.,de viszont nincs agyon vegyszerezve.

2010. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok. ha a tövére kened akkor serkentőleg hat a hajnövekedésre, ha a hosszára, akkor ápolja a haj szerkezetét. minimum 2x meg kell mosni utána a hajat, de van amikor 3x, ez szerintem nem egy nagy dolog ha azt nézzük, milyen gyönyörű lesz utána a haj. ezután rendesen balzsam, stb.
2010. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kaarooliinaa válasza:
kend fel a hajtövedre és ne melegítsd fel mert sok értékes tápanyagot vesztesz így csak kend fel hidegen és tégy rá folpackot majd sapkát ,légy benn 5-6órát és így hat :)
2013. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!