Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mittegyek? Szőke helyett...

Mittegyek? Szőke helyett vörös lett a hajam.

Figyelt kérdés

SEGÍTSETEK :S

Ma voltam fodrásznál, sötétbarna hajamból szerettem volna, ha világosbarnás-sötétszőkéset csinál a fodrász. Olyan színre gondoltam mint Beyoncének. Tíz ezer ft volt, mert állítólag olyan festékkel csinálta ami nagyon jó, és kevésbé roncsolja. A hajam rendesen vörös lett, kb Liptai Klaudiás. Még ott a fodrászatba tetszett is valamennyire, de a rendes fényben elszörnyedtem, egyáltalán nem illik hozzám.. a szín szép csak nem nekem való. a fodrászom aztmondta, egy hónapig kb nem kéne festegetni, mondta hogy KICSIT vöröses lesz [ez nagyon az] és hogy hamvasító samponnal nem megyek semmire. Most mit tegyek?? fessem be sőtétszőke hajszínkrémfestékkel? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?? azthiszem így utcára se merek menni....


2010. márc. 24. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elég szar fodrászt válaszottálmmert 1 hajszíneltávolítás és festés után lehet világosbarna sötétszőke a haj.
2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szín gyönyörű,én most megyek fodrászhoz szombaton és olyat szeretnék.

Tudom,hogy te nem ilyenre akartad,de szerintem inkább hagyd egy kicsit,majd kiderül milyen lesz,max menj el egy másik fodrászhoz :S

Amúgy nemtudnál mutatni a hajadról egy képet ?:) a színére nagyon kicsáncsi lettem.

2010. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nincs még sajnos képem, de kb ugyanazt képzeld el mint Liptai Klaudiának:D a szín szép, csak nem nekem :S akkor ezzel most mit csináljak?? muszály valamit így nem mehetek utcára :S
2010. márc. 24. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:

leírnád mit csinált a hajaddal pontosan ?


első vok

2010. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
először leszívta, megmosta, aztán befestette megmosta és megszárította. ennyi :S
2010. márc. 24. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok

És amúgy milyen bőröd van? fehér vagy barna ?

Szerintem attól is függ,hogy milyen a szemed színe:)

Próbálj vele megbarátkozni,aztán menj el egy másik fodrászhoz,hogy kezdjen vele valamit. De lehet a végére meg is szereted ezt a színt :D

2010. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kreolos bőröm van, mellette szolizok is, ezért se az én színem, a szemem is barna. ezzel egyszerűen nem tudok megbarátkozni:S másik fodrászra most nincs pénzem... ha befesteném világosbarna hajszínkrém festékkel az nem lenne jó?:S
2010. márc. 24. 20:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenkféleképpen várj vele egy kicsit,mert nem tesz jót a hajadnak,ha most úrjafested :S

Vagy ha nagyon nem szereted,inkább kérdezz meg egy fodrászt ő jobban ért ehez,mint pl. én :S

2010. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

valószínű hogy nem a megfelelő szín után nyúlt.


várj 2 hetet minimum és ha van segítséged fessétek be otthon de semmiképp világosbarnával hanem középszőkével mert mindig sötétebb lesz 2 árnyalattal.

2010. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

másik fodrászhoz menj el, hátha újra átfestené, mert így nem akarsz kiemnni az utcára:)

amúgy nekem is sötétbarna az eredeti hajszínem, és nekem úgy lett festve, hogy fokozatosan világosítva...minden alkalommal világosabbra, de eleinte nekem is vöröses árnyalatú lett a hajam, majd jópár hajfestés után lett szőkés:)

igaz ez eléggé töredezetté tette a hajam, de lehet, hogy van jobb megoldás erre, pl. itt olvastam egy újdonságról [link]

ART DECO-JO extra gyors világosító mód

remélem neked sikerül hamar elérned a vágyott hajszínt:)

a sötét hajnál a vörösséget okozhatja a hajban lévő sok vöröspigment...:)

sok sikert:)

2010. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!