Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a Naptól jelenne...

Mit tegyek ha a Naptól jelennek meg a szeplőim?

Figyelt kérdés
Minden télen eltűnnek, de tavasszal, nyáron újra megjelennek. Van erre valami otthoni (házi) cucc vagy vmilyen kozmetikai termék?
2010. márc. 14. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a szeplő nem csúnya! szép az a saját módján! hidd el! ne csinálj vele semmit!
2010. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a szeplőről szeretnék beszélni, hogy szépe vagy sem. Néhány személynek jól áll, magamon nem tetszik. Nem fogok belehalni ha nincs megoldás rá, de most elsősorban megoldást keresek. Ha tudtok segíteni írjatok, köszönöm!
2010. márc. 14. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Légyszi mond meg a korodat!
2010. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2010. márc. 14. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért voltam kíváncsi a korodra, mert még nagyon fiatalon pl. 12, 13 éves vagy ennél fiatalabb korban van esély arra, hogy a szeplő magától halványodik.

Jó a megfigyelésed, télen eltünnek vagy halványodnak a szeplők,viszont tavasztól ahogy elkezd intenzíven sütni a nap újra előjönnek, sőt a szeplő a napfény hatására sokszorozódik azaz töb is lehet, valamint erősödhet a színe, májfolt esetében viszont csak erősödik a szín.

Igen van megoldás rá. Eltüntetni sajnos nem lehet, de vannak nagyon jó halványító termékek.

Nekem májfoltos az arcom, azaz csúnya volt. Elmentem a kozmetikushoz és ő ajánlotta az Ilcsi termékeket ugyanis azzal dolgozik.

Most volt februárba 1 éve, hogy rendszeresen használom ezeket ami kifejezetten a pigmentfoltikra készült halványító termékeket, és már fél év elteltével látható volt az eredmény.

Az ilcsinek sok halványító termékei vannak, én ezeket használtam ezek közül.

Kövirózsa habkrém(este kenem be vele az arcom),oxigénes fehérítő krém(ezt is este a kövirózsa előtt kenem be az arcom), citromos, almás habkrém, ami pattanásos bőrre van, de van némi halványító hatása is, ezért használom, ugyanakkor szép az arcom tőlle, mert kicsit patis, és tavasztól a paradicsomos napozó gélt használom.

A kövirózsának halványító hatása van, illetve a citromsavnak is, amit meg az almás, citmoso habkrém tartalmaz.

[link] itt részletesebben utánnanézhetsz a termékeknek. Az árak nincsennek feltünteve, de leírom neked, hogy milyen kiszerelésben és mennyiért veszem a termékeket, ha érdekel.

Amásik dolog meg az, hogy nagyon fontos, hogy tavasztól, azaz már szerdától, ugye mondja a felmelegedést, a 15 fokot, hogy már most minden nap kend be az arcodat napfényvédőkrémmel, mert ez valamennyire gátolja, hogy szaporodjanak, vagy erősödjön a szeplők színe.Másrész azért is érdemes használni, pl nálam, mert ha a termékekkel sikerült halványítani a pigmentfoltokat, ezt a hatást meg is tudjuk tartani, és ez csak akkor lehet, ha rendszeresen használunk napfényvédőkrémet.

Van még egy nagyon jó módszer a halványításra.

Ez az AHA gyümölcssavas arckezelés. Nem akark annyit íni, így másolok be rólla anyagot. Erről csak annyit érdemes tudni, hogy ajánlott évente legalább 2x egy 6 alkalmas kúrát végigcsinálni, hogy miért?! azt mert nagyon jó különböző bőrporblémkra,nagyon jót tesz az arcnak. Ha van kérdésed írj bátran, akár privibe is :)

-->



AHA gyümölcssavas sejt- és bőrmegújító manuális kezelés



Bőre láthatóan fiatalabb, érezhetően rugalmasabb és egészségesebb lesz már az első kezelés után.

A kozmetikai kezelés javasolt időpontja: októbertől –április.


Az AHA biológiai hámlasztó peeling látványos eredményt hoz: vérbőségfokozó, keringésjavító, ráncsimító és felszíni keratinoldó hatása van, javítja a bőr vízmegkötő képességét. A benne lévő alma, szőlő, naspolya, citromcirok olaj és alfa-hidroxisav segítségével a bőr kívülről-belülről megtisztul, szinte újjászületik. A bőr megújulása 28 nap alatt megy végbe. Ez alatt az idő alatt a bőr ”kicserélődik”, lezajlik a szaruképződés folyamata, a bőr regenerálódik.

Ha valamilyen oknál fogva gátolt a szaruleválás, lassul a folyamata, elöregednek a sejtek, a bőr élettelen, fakó, ráncok jelennek meg rajta. Ezen segít a bőr felső elszarusodott hámrétegének eltávolítása, amit peelingnek nevezünk. Ennek egyik formája a gyümölcssavas hámlasztás (kémiai peeling) alfahidroxisavas készítménnyel. A gyümölcssavak kíméletesen oldják a bőr felszínéről az elhalt sejteket, behatolnak a szaruréteg aljára, serkentik a sejtosztódást, elősegítve ezzel a bőr regenerálódását. A kezelések alatt felgyorsul a sejtképződés, a bőr készen áll a hatóanyagok maximális felszívására, halványulnak a kozmetikai hibák, enyhülnek a ráncok, halványodnak a pigment foltok és az aknés bőrhegek. Már az első alkalommal nagyon látványos az eredmény, bőr üde és kisimult lesz.

2010. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm!! :)
2010. márc. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!