Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásokat hogyan kell el...

A pattanásokat hogyan kell el tüntetni?

Figyelt kérdés
eddig nem igazan voltak pattanásaim max néha 1volt a homlokomon.de pár hete kivan 5db a homlokomon 1db az arcokon es 2db az államon (nem nagy hanem kicsi pattanások ez a szerencse) mitől jöhetek ki az arcokon? Használok arctisztitőt gélt (clear derm) arclemosó gélt (Himalaya) arcradirt is (Joanna) mit használják mit csinalajak hogy el muljanak? (Par nap mulva leszek 16 ha számít)

2014. nov. 9. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem az arclemosó tonik vált be(clean&clear) és a Garnier 3az1ben(arclemosó,bőrradír,maszk) de az is jó,hogyha fürdés előtt bekened az egész arcod fogkrémmel rajta hagyod kb 20 percig és utána lemosod jól leszárítja a pattikat
2014. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Quasar07 ***** válasza:

Nekem bevállt a dm-ben kapható balea tengeri ásványos arcmaszk, lehúzható barackos arcmaszk, emellett clean&clear bőrradírt használok naponta egyszer és tonikot. Nem ajánlom nagyon az alkoholos cuccokat, és válogasd meg , hogy miket használsz, körültekintő legyél. És ne nyúzd az arcod.. ne nyomkodd a pattanásaid, mert véletlen még a nyoma is megmarad...

Még ezek mellett tudom ajánlani a garnier faggyúeltávolítóját, aminek a fején ilyen dörzsölő van. Ez nagyon bevállt.

2014. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!