Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a kávés hajpakolást...

Ezt a kávés hajpakolást hogyan kell pontosan csinálni?

Figyelt kérdés
Aki kipróbálta vagy tud róla valami biztosat, hogy mi a pontos recept, milyen gyakran kell csinálni, hajmosás előtt vagy után, utána csak leöblítem, vagy samponnal kell kimosni, stb., az írjon legyen szíves. A jó válaszokat előre is köszönöm;)
2008. júl. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerü házirecept:

2 evőkanál citromlé és 1 evőkanál ecet,

2 tojássárgájával elkeverve, fél csomag szalakálit (!!!) belekeverek,

és most jön a legfontosabb hozzávaló: bármilyen fajta őrőlt kávét kell belerakni,

annyit, hogy massza alakuljon ki! Jól ki kell keverni, és a frissen mosott hajra

(még vizesen) kell rákenni, de nem a hajvégekre hanem a hajtövekre közvetlenül a fejbőrhöz.

1 óra hosszáig rajta kell hagyni,

után pedig lemosni, nagyon fontos hogy nem szabad akkor már sampont vagy balzsamot használni,

csak ki kell mosni, egyszerüen kijön.

2008. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

jah és azt elfelejtetem le írni hogy egy héten egyszer elég megcsinálni :)

sok sikert!

2008. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy olvastam egy hónapban egyzser kell.
2008. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egy héten 1-szer kell!
2008. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolo vagyok! Én már csinálom egy ideje és pont ma is csináltam de több ideig hagytam rajta mint 1 óra eszméletlenül hullik most a hajam :/ és nagyon kiszáratt ilyenkor javasolt olivaolajat rakni rá és foliával vagy törölközövel lefedni utánna rajta hagyni 1-2 órát!!! utánna meg lemosni :)
2008. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam a kávépakolást, a tapasztalatom az, hogy bár a beígért 5 centit nem nőtt a hajam, csak egy hónapban kettőt, így is kétszer gyorsabb volt a növekedés, mint általában.

Tényleg elég kényelmetlen egy órán át rajta hagyni a hajon a kávét, hullik is belőle a zacc rendesen, ha pedig elrontod az arányokat, tényleg patakban fog folyni a fejedről a kávé. Én úgy csinálom, hogy a fejemre szorosan follpackot tekerek, a nyakamba pedig egy régi törölközőt terítek, aminek már úgysem árt a kávé...

Ami pozitív tapasztalatom még, hogy szinte teljesen megszűnteti a zsírosodást, emiatt elég hetente hajat mosnom, és valamiért sokkal dúsabbnak és egészségesebbnek néz ki a hajam, mint előtte, valamint fésülni is könnyebb! :)

2008. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Első Válaszoló második írására reagálnék, és ezt komolyan gondolom: Lehet, hogy kitaláltál egy természetes anyagokból készült szőrtelenítőt ?? Lehet, hogy nem károsítja a bőrt, és így akár hetente használható a hónalj éa a női nemiszerv szőrtelenítésére? Ha a párom belemegy, akkor kipróbáljuk.
2008. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előttem lévő válaszoló ez engem is érdekelne-- pontosan mire is gondoltál?

mert én nem tudtam kivenni a második írásból

válaszolj lécc

köki

2008. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nemrég levágták a hosszú hajam és nem tetszik az eredmény, vagyis túl rövid lett. Ki akarom próbálni ezt a hajpakolást, de nem lesz ettől a sok mindentől büdös, ragacsos vagy zsíros a hajam?
2009. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem szabad ezt a pakolást használni megbontja a hajszerkezetet és letörik a haj, hajnövesztésre ricinus olajat használjatok.
2013. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!