Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Mit szólnátok ahhoz ha a lányotok szőkén menne haza?

Figyelt kérdés

Eddig vörös és kék volt a haja de befestette szőkére.

/én vagyok aki ezt megcsinálta, csak kíváncsi vagyok, hogy anyukám helyében ti mit szólnátok/



2013. dec. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát a vörös-kék kombinációnál bármi jobb lehet
2013. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi idős vagy...

Amúgy normális keretek között semmit sem szólnék, eldönthetné, milyen frizurát/ruhát, stb. akar.

Akkor szólnék bele, ha szélsőséges, és gondot jelent a dolog. (Mondjuk a kék már határeset...)

2013. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vörös-kéket elfogadta,a szőkének csak örülne:D
2013. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vörös, piros meg kék is, a szőke annyira nem tetszett neki, mondjuk nekem a kék emg a szőke csak a felnyírt része volt a hajamnak, a többi meg a fele.

Nem értem, hogy miért nem kérdezted meg? Ha vörös-kékbe belement, a szőkén se akadt volna ki, nem? A kéhez amúgy is szőkítened kellett a hajad, ha élénk volt, ugye?

2013. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!