Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne izzadjak...

Mit tegyek hogy ne izzadjak annyira hónajban?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam hogy mindig vizes a hónajban a ruha rajtam ,már minden féle izzadásgátlót kipróbáltam,naponta többször is zuhanyzok,de hiába.
2008. máj. 19. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, kevesebb, mint 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára önts belőle egy pici mennyiséget, s kend be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölted). Lehet, hogy az elején viszketni fogsz tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használj! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazd! Tényleg csodaszer! :-)
2008. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaza van az elöttem szólónak!!!

Vagy én VICHYT használok, bár én nem izzadok mindig, csak stresszhelyzetben. Nagyon bevált ,azóta nem izzadok, a golyóst használom, az ára 2300 Ft.

2008. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szia!

az antisudorica telleg eleg hatasos, de keszulj fel, hogy veszettul kitudja marrni a honaljadat. En is hasznalom, elso ket alkalom csoda, utana meg nagyon viszketett es fajt, de aztan ez is elmult, es telleg hatasos. De arra vigyazz, hogy a folyekony verziot hasznald. Azem 399 Ft. Lehet labra es tenyerre is kenni.

2008. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ezekhez már másfajta izzadásgátlót nem is kell hazsnálni?
2008. máj. 19. 17:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az izzadásnak más oka is lehet. Én is nagyon izzadok, és most eszek mindenféle méregtelenítő algabogyót, iszok aloe-t, méregtelenítő teát iszok, és néha tartok méregtelenítő napot, amikor nem eszek csak iszok (de ennek NÉZZ UTÁNA mert rá kell készülnie a szervezetednek). Ja és aloe-s dezodort használok amiben nincs alumínium. (amiket felsoroltam nem gyógyszerek hanem természetes dolgok.) Még az elején tartok, úgyhogy eredményről nem tudok beszámolni!:)

2008. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
en vagyok a harmadik valaszolo. en nem hasznalok hozza semmi mast. nincs kulonosebb szaga meg semmi, szval max a ruhad illatat es a parfumodet fogjak erezni. Meg szerintem kegyetlenul csipne ha elkedzened iylen golyos izevel.
2008. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Antisudorica nem fog kimarni, ha vizes vattára öntesz kb.1 kiskanálnyi mennyiséget. Akkor mar ki, ha száraz vattára öntöd, és úgy kened fel, az tényleg gáz.
2008. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ezt a szert lehet használni máshova is? A hátamra gondoltam. Én nagyon izzadós vagyok, a dezodorom jó, mert nincs tőle izzadságszagom, inkább jó illatom van, de attól még ugyan úgy izzadok. Nyáron fehér polót tudok csak hordani, mert különben minden máson látszanak a foltok. És tényleg nagyon ciki így.
2008. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, bárhol használhatod, de jól higítsd fel, nehogy töményen kend fel!
2008. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
a borotvát is feltalálták,ha nem borotválod,akkor nem is olyan esztétikus ugy,meg izzadsz is,és hiába zuhanyzol le napi 10szer, 30 fokokban nemtudom mit csinálsz majd ha nem borotválod le :)
2008. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!