Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég rég tetoválok, de vettem...

Roli666 kérdése:

Elég rég tetoválok, de vettem de miért van az hogy nem marad benne a tinta csak néha? Sokszor átkell menni rajta

Figyelt kérdés
18-ért vettem szettet, egy drágább komolyabb gépnél nem jelent gondot? vagy a nem jól csinálom? tintát szalonból vettem tűket is onnan, de nem akar benne maradni néhol a bőrbe.

2012. jún. 23. 08:39
 1/3 SzilKa ***** válasza:

Ha 18-ért vettél egy szettet, akkor gond lehet a géppel és a trafóval is, hiszen ennyiért csak silány kínai vackot árulnak.


A festéket és a tűket is inkább vedd megbízható kereskedőtől (radical shop, Sebitattoosupplies, Kisfőnök) és legyenek azok is minőségiek.


Szarból nem lehet várat építeni.

2012. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Ja, és az sem árt, ha megkérsz egy komoly tapasztalt tetoválót, hogy mutassa meg a helyes géptartást, satöbbit, mert a technikáddal is lehet gond, ha nem megy be rendesen a festék a bőrbe.

Ha túl sokszor húzod át, kínzod a kuncsaft bőrét és még szépen ki is dudorodhat az eredmény.

2012. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is kínai gépem van,de nekem benne maradnak. Ne félj belenyomni a kliens bőrébe a tűt még ha fáj is neki. A tetkókészítés fáj vagy kellemetlen, ezzel jár sajnos. Lehet hogy csak a bőr felszínéig ereszted bele hogy ne okozz neki fájdalmat. A tinta is sokat számít persze. Én a koji-point.hu -rol rendelem a cuccokat hozzá. Olcsó és előreutalás után 2-3 nap mulva megjön a csomag. Szóval az a lényeg hogy a kontúrnál szép lassan húzd a vonalakat és egyenlő mélységben.
2012. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!