Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbált már különböző...

Valaki próbált már különböző színű, esetleg márkájú hajfestékeket összekutyulni és azzal festette be a haját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem tanácsos, nem is készülök ilyesmire, csak érdekel, hogy mi lenne, ha... :)
2012. márc. 7. 19:04
 1/6 anonim válasza:
Szerintem inkább bízd a fodrászra, nehogy valami bizarr eredményt kapj : )
2012. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem semmi extrém nem volt... de azért leírom. :D

Garnier vörösesbarnát palette borvörössel kevertem. :D

Nem volt semmi probléma, szép lett a színe is nagyon..

Amúgy én csak azért kevertem össze, mert a garnierből maradt és nem akartam kidobni.. :D

De mondjuk szőkét vörössel vagy ilyesmit....hááát.. nem tudom mi lenne.. :D Narancssárga szín :D

2012. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a 'baj', hogy én már a szőkétől kezdve a sötétbarnán és a feketén keresztül újra szőke lettem, most meg szeretném az eredeti hajszínemet visszakapni, ami olyan sötétszőkés-világosbarnás valami. És mindenféle hajfestékből maradt 1-2 dobozzal:D De tudom, hogy nem lenne okos dolog, és tényleg nem vagyok elég bátor ehhez, csakhát sajnálom őket kidobni:D
2012. márc. 7. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne felejtsétek el, hogy azokat a hajfestékeket, amiket a boltokban meg tudtok venni, teljesen veszélytelenre csinálnak, mivel mindig vaNnak ilyen vállalkozó szelleműek. :D Ami nagyon tilos, azt viszont nyilván rá is írják, csak hogy elkerüljék a pereskedést. Na azt be kell tartani.

Szerintem színeket bátran keverhetsz, de egy tincsen mindig próbáld ki. Márkát én nem mernék. Bár azonos elv alapján működnek a festékek, de sosem tudni.

2012. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy amiből a legnagyobb 'készletet' sikerült felhalmozni, az a sötétbarna és hamvasszőke:D A helyzetet meg bonyolítja, hogy a szőke az a rendes 30-45 perces hatóidejű festék, a barna pedig a 10 perces:D Szóval így pláne nem megvalósítható. :D Úgyhogy bízom benne, hogy 1-2 év múlva még nem lesz 'elromolva':)
2012. márc. 7. 19:39
 6/6 A kérdező kommentje:
A fodrászra meg megintcsak nem akarok feleslegesen pénzt kiadni. Még nem igazán sikerült a megfelelőt megtalálni. Ott is mutatta nekem a palettát, én kiválasztottam, melyik színt szeretném KAPNI, erre befestette olyannal, hát persze, hogy nem olyan színű lett, mivel a szőke ledobálja rendesen... Hiába mondtam neki, hogy szerintem sötétebbel kéne, nem....
2012. márc. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!