Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltassak raszta hajat?...

Csináltassak raszta hajat? Meguntam a hosszú hajat (lapockáig ér) és szándékomban van levágatni, de ki szeretném próbálni előtte a dreadlock hajat, de olvastam, hogy csak hónapok után néz ki "normálisan", én pedig csak 5-6 hónapig hagynám.18/F

Figyelt kérdés
Főképp csak régi vágyból, meg a változatosságért csináltatnám meg, még mielőtt levágatom.Az biztos ,hogy majd le fogom vágatni, ezért érdekelne, hogy szűk fél év alatt bénán nézne ki, mert nem áll be a helyére, csak idővel.Vagy csak az elő hónapban áll össze-vissza?
2012. febr. 10. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú hajad van és olyannal csináltatod meg, aki érti is a dolgát, nem csak össze-vissza rángatja a hajad "rasztát csinálok Neked" címen, akkor nem fog hülyén állni kezdetekkor sem.
2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha igazad van akkor biztos, hogy megcsináltatom, mert a városomban van sok profi fodrász, aki érti is a dolgát.

Még lehet küldeni választ, aki esetleg máshogy tudja.

2012. febr. 11. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van megcsinálva, jól néz ki,de a profi fodrászokat kihagynám :D
2012. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem észre akkor nem hiszem, hogy át vagy szellemülve ezzel a raszta dologgal. Rasztát csak akkor csinálj, ha úgy érzed hogy legszívesebben egész életedben az lenne. Ezzel a hajjal képviselsz valamit, és ha nem így lenne, csalódni fognak benned. Az úgy nem az igazi, ha csak azért csinálod, mert tetszik..
2012. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rocker vagyok,ehhez a stílushoz megy a dreadlock haj, szóval elsősorban nem a raszta szemléletet látják rajtam, hanem a rockert, abban meg otthon vagyok.
2012. febr. 19. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát így már teljesen érthető :D
2012. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!