Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz h menstruáció alatt nem...

Igaz h menstruáció alatt nem fog a festék?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menstruációm, de megyek fodrászhoz festeni.Tényleg nem fogja befogni a hajam,illetve más színű lesz.
2008. márc. 27. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést egyszer már én is feltettem.... Kaptam rá igaz és nem választ is. De szerintem menj el nyugodtan. Most valaki kitalálta, hogy olyankor ne fesd a hajad meg kitudja még mit nem lehet.. {na a strand abban egyetértésben vagyok, bár valakinek van hozzá gusztusa), de szerintem nem lehetünk bezárva fél életünköb át. Ha akkor jött meg most mit csinálhatsz? Semmit. Attól még nem kell magadtól megvonni csak a tényleg azt a területet érintő dolgokat.
2008. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj fodrászhoz, én is már festettem hajat úgy, nem lett semmi gond, pont olyan lett a hajam, amilyenre akartam.
2008. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. márc. 31. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Előfordulhat, hogy nem úgy fogja be a hajad, mint máskor. Egyéneknél változó. Van akinek ilyenkor jobb, valakinek rosszabb lesz. Azért említsd meg a fodrászodnak. Ha nem olyan lesz az eredmény, mint amit vártál, lehet ez az oka.

Egy fodrász

2008. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!