Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől nem lesz karcsúbb a...

Ettől nem lesz karcsúbb a combom, ugye?

Figyelt kérdés
a narancsbőrt szeretném eltüntetni a fenekemről és a combomról, de azt viszont nem szeretném, hogy vékonyabb legyek. egészségesebben eszek, sok víz, torna stb. és még pluszban kenem balea cellulit elleni krémmel. tudom, hogy sokan úgy vannak vele, hogy ezek nem érnek semmit, mégis sok pozitív kommentet olvasok az ilyen krémekkel kapcsolatban. szóval ez lenne a kérdésem, hogy ettől a krémtől vékonyabb nem lesz a combom, ugye?
2011. júl. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Krémtől nem hiszem, hogy vékonyabb lesz a combod.


Amúgy szerintem igyál zöld teát. Nekem ettől szerintem méregtelenített is.

Éhgyomorra kell inni délelőtt.

És egyél ha nem is teljesen, de nagyjából egészségesen.

Sok zöldség, gyümölcs.

És kerüld a chipset, csokit, mekis kajákat.

Meleg-hideg váltakozózuhany is jó rá.

Szauna.

Akkor zuhanyozás közben kezd el azt, hogy megfogod a kezeddel a narancsbőrös területet, és felfelé masszírozod ki. Ez hatásos amúgy. De nézz utána még ezzel kapcsolatban neten.


Sok sikert!

2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. igen már utána néztem ezeknek. a szaunán kívül a többi dologra próbálok odafigyelni:)
2011. júl. 13. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Rossmannban vettem: Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D szérumot több fajtát: karcsúsít, feszesít, leégeti a zsírt, eltüntetni a narancsbőrt. Teljesen elégedett vagyok vele! Most a piros tubusost használom és a hasamra is kenek, látható a változás és érezhető! Persze kicsit jobban odafigyelek most a kajálásomra: kevesebb édesség, kevesebbet eszem és este egyáltalán nem eszem és kicsit több gyümölcsöt eszem, sok vizet iszom. Minden héten minimum 1-szer kifekszem napozni is és szép barna is vagyok ami szintén hangsúlyozza a karcsúságot.
2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. egyébként én karcsúbb nem szeretnék lenni. meg ha már megvettem ezt a krémet, csak elhasználom:)
2011. júl. 14. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

18:54-es vagyok:


A karcsúság sosem árthat! :)

Nekem már a függőleges vonal is látszik a hasam felett...stb. Nagyon elégedett vagyok! :)

2011. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Karcsú vagyok, és ezért nem szeretnék még karcsúbb lenni:D főleg így deréktól lefelé látom magamat túl vékonynak és pont ott van a narancsbőr is:/
2011. júl. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!