Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ez szerintetek megoldha...

Lányok ez szerintetek megoldhato lehet? (Le)

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok pesten és mindig is érdekelt a hajvágás, vagyis az, hogy tudnám e csinálni. Egyelőre nem szeretnék fodrász lenni, de kipróbálnám magamat benne (elég jó a kézügyességem és szeretek is ilyen “kézműves” dolgokat csinálni) Szóval a kérdésem, hogy van e olyan lány, aki megunta hosszú haját és benne lenne egy ilyen próbában?

Persze ha nem sikerül jól a rendes fodrászt fizetem :D

Előre is köszi az építő válaszokat, talán ez a legjobb hely, ahol ezt megkérdezhettem



máj. 10. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Helyi csoportba írd ki.
máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Először legalább videókat nézz, hogy egyáltalán hogy kell hajat vágni. Szerezz be olcsó parókát, gyakorló babát, aztán ha azon jól sikerül, akkor kezdj vállalkozó egyént keresni akin gyakorolhatsz.
máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A videok nezese es parokan gyakorlas megvolt, ezert szeretnek rendes hajon dolgozni
máj. 13. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!