Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullhat a hajam?

Miért hullhat a hajam?

Figyelt kérdés
Hővédőtől hullhat?

máj. 5. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így tavasszal erősen szokott hullani, lehet neked is csak az évszaktól van?
máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Évszak. Vált a haj.
máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazatok van:)
máj. 6. 06:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmitől, amit a hajhosszra kensz és a fejbőrre _nem_ kensz, nem hullhat a hajad. A hajnak nincs keringése, nem kerül fel a hajhagymába.


Valószínűleg tavasz, ahogy a fentiek is írták, de ha mégis kozmetikumra gyanakszol, akkor a leggyanúsabb az, ami a fejbőrre kerül, és minél hosszabban marad a fejbőrön, annál nagyobb esélye van problémát előidézni. Ha az elmúlt fél évben elkezdtél valami újat használni a fejbőrödön, szüneteltesd kicsit és meglátod, problémás-e. Fejbőr szérum, illóolaj, hajtonik, fejbőr radír...

máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, egyébként ezt a sampont használom a balzsamjával együtt: [link]

Ettől hullhat szerintetek?

Pár hónappal ezelőtt ezt a sampont használtam egy hozzá tartozó maszkkal együtt: [link]


Nem tudom régebben is így hullhatott e a hajam mert nem figyeltem annyira akkor.

máj. 11. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. A sampon néhány percig van a fejbőrödön, amíg hajat mosol, aztán leöblíted. A maszk-balzsam meg semeddig nincs a fejbőrödön, de ha esetleg rosszul használod és balzsamozod a fejbőröd (?), akkor is pár percig van rajta és lemosod. Ilyen hatóidővel, hacsak nem csepegtettél hozzá radioaktív patkánymérget, nem hullik tőle a hajad. Ne parázz ezen.

Amúgy az lenne a számodra hasznos kérdés, rendellenes-e a hajhullásod. Mivel te tudod, mennyi hajad hullik (napi öt maréknyi pl. tényleg rendellenes lenne), illetve a fejbőröd egészséges-e vagy irritált / sebes / hámlik (ez is rendellenes lenne)... stb, a te kezedben a válasz!

máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért kérdeztem mert több kérdésnél is láttam hogy írtak hogy ez az elseve sampontol hullik a hajuk jobban. Most visszaváltottam a régi samponomra és maszkomra mert szerintem azzal nem hullott ennyire.
máj. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!