Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig kell várni a bekevert...

Meddig kell várni a bekevert hennával?

Figyelt kérdés

A dobozra az van írva, hogy bekeverés után legalább 6 órát álljon, viszont olvasgattam róla, és több helyen írták, hogy várnak vele 2 órát és használják.

Értem mi van a dobozra írva, de kérdezem a hennát használókat, hogy ez feltétlenül muszáj? Nyilván nincs vele bajom, viszont ha ma már nem használom, akkor holnap tudom csak 5 után, ha addig hagyom valahol, ami esetleg nem hűtő, akkor úgy nem lesz baja? Illetve ilyen fos zöld színe van, ez változik majd, vagy marad ilyen?



ápr. 25. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hosszú lesz de csak így tudom leírni.

Kell a hennának egy kis idő amíg aktivalódik abenne lévő pigment,ez hennától függennyi idő. Mert van henna Marokkóból Indiából,Pakisztánban stb..nem ugyanolyan a minőségük, nem ugyanolyan az erősségük se, sőt még a színárnyalatuk se. Úgy értem hogy mindenféleképpen vörös, de valamelyik sötétebb vöröset ad, valamelyik világos szép rézvöröset. Akkor. Lesz jó

szerintem a henna ha már látod változni a felszínen a színt. Kicsit sötétebb lesz. Szerintem 2 óra általában elég, de ha estére hagyod állni akkor se lesz baja. Meleg helyen kell tartani ha gyorsítani akarod.

Akkor tarold hűtőben ha meggondoltad magad, ésegse akarod azonnal felhasználói, pl sürgős dolgod akad. Ilyenkor én be szoktam.rakni a hűtőbe, pár nap után kiveszem.es ugyanúgy hat.

Ha a fagyasztva rakom a maradék fel nem használt mennyiséget akkor kivételtől is fel tudom használni. De ez csak a hennára érvényes, nem az indigó+henna keveréke.


A színe frissen zöld, és sötétebb lesz kicsit ha vízbe rakod, és durván szalma szaga van. De ehhez hozzá kell szokni, ez a henna.

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!