Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ritkult meg felül a...

Miért ritkult meg felül a hajam 20 évesen?

Figyelt kérdés
1 éve kezdett ritkulni fölül, széles a választék és látszik hogy elég fehér a fejem a választéknál, sötét hajam van, fura hogy fiatalon egyre kevesebb ott a hajam. Ricinus olajat 2 hónapja használok, nem látok javulást. Betegségem nincs.

#haj #fölül kevés
ápr. 15. 14:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Amugy nagyon dús haja van mindenkinek a családban, nekem is az volt, már csak közép dús, de egyre ritkul sajnos.
ápr. 15. 14:12
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert jason statam osei benned vannak valahol.
ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vitaminokat szedek, változatosan eszek pedig.
ápr. 15. 14:15
 4/10 anonim válasza:
75%
Ez genetika, tök mindegy mit szedsz vagy mit eszel.
ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít, nekem a nagyon dús, hosszu sötét haj tetszik. Hosszú a hajam csak nem dús ez a bajom.
ápr. 15. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Mozgás

Étrend (biztos jó az, vagy csak annak hiszed?)

Stressz

Vérkép

Vízkeménység hajmosáskor (!!!)

Hormonális problémák

Megfelelő tisztálkodó szerek



Persze a legegyszerűbb legyinteni hogy "jaj hát genetika ez van sajnos". Ezt legtöbbször 100+ kilós dohányzó szerencsétlenektől hallom.


Nekem is ritkul elől a hajam egyébként, mielőtt megkapom, hogy"jaj, jó genetikával könnyű".

ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#6


Nálunk a családban én, tesóm, és apám ugyanúgy kopaszodtunk már fiatalon, pedig egész más életmódot élünk.

Egy valaki nem kopaszodott a családból, anyám testvére, tavaly előtt temettük el 60 évesen. 20 éves kora óta masszívan ivott és dohanyzott.

ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
99%-ban genetika.
ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
#6 ez genetika. Mindenki ugyanazzal a csapvízzel mossa a haját az országban. Gondolod az egyik kopasz lesz tőle, a másiknak meg seggig megnő a haja?
ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pl. nővéremnek világ életében vastag szálú, gyorsan növő haja volt, pedig nem sportol, nem figyel a kajára és szar a vérképe is, nekem meg mindig is vékonyszálú nem dús hajam volt, hiába szedek akármilyem vitamint meg sportolok amióta az eszemet tudom. Ge. Ne. Ti. Ka.
ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!