Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi tusfürdő jó női hajra?

Férfi tusfürdő jó női hajra?

Figyelt kérdés

Ma néztem egy live-ot ahol egy csajszi mondta, hogy férfi tusfürdőt használ a hajára.

Már a tusfürdő is fura számomra, de az hogy férfi méginkább.

Viszont tény, hogy a haja tényleg szép és fényes volt.

Azt tudom, hogy a férfiaknak van 3in1 sampon, tusfürdő meg balzsam.

De nekem nem jutna eszembe férfi tusfürdővel hajat mosni.

Próbálta már valaki?


jan. 26. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszer női tusfürdővel mostam hajat. Elutazunk a családdal és semmi más nem volt nálam. Olyan rossz állapotban még sosem volt a hajam... Durva volt tapintásra és még zsíros is maradt.


A férjemnek 3in1 tusfürdője van itthon, de az én samponom használja. :)


Próbáld ki egyszer. Ha nem tetszik max újra mosol hajat. :)

jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Női tusfürdővel nem mosnék én sem mert azt tudom, hogy nagyon kócol.

1x véletlen sampon helyett nyomtam az egyikből de a férfi nem tudom mit tud

jan. 27. 00:27
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Amire azt mondják hogy mindenre jó, az általában semmire sem jó.

Tusfürdővel inkább ne moss hajat.

jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A hajunk ugyanolyan, mindegy mi a nemünk. A férfiaknak és nőknek szánt tisztálkodószerek csak illatában térnek el.
jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok. Van ilyen 3in1 tusfürdőm. Mostan is már vele hajat, de nem az igazi. Inkább külön sampont (akár nőit) szoktam használni hajmosásra.
jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3: Nem én mostam hajam, mint ahogy írtam is, hanem egy csajszi a live-ban. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy másnak is bevált e , csak kíváncsiságból. Én fodrásztól veszem mindig a sampont.
jan. 27. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Hajnak nem egészséges

jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom tiktokon nézted a lájvot, ott sok a hülye :P
jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Youtube volt, de amúgy teljesen m1, mert tényleg szép volt a csajszi haja és fényes
jan. 27. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapvető tanultakat/biológiát nem kellene felrúgni, mert egy influenszer valamit mond.


Alapvető tény, hogy a tusfürdőt testre találták ki, és annak a ph-jához igazítottak.

A fejbőr és a test többi részén lévő bőr más vastagságú, más ph értékkel rendelkezik, ez által más termék/ szer használatát igényli, magáról a hajról már nem is beszélve.

Még a 2in1 termék, ami megpróbál középutat jelenteni sem feltétlenül jó.


A másik része a dolognak hogy ezek az emberek azok, akik 2 hetente más termékcsaládot használnak, és más terméket/ praktikát alkalmaznak, aminek persze természetesen a teljesen elkötelezett hívei. Reklám... Reklám... Reklám...


Ne legyél dinak és ne dőlj be mindennek amit mondanak/mutatnak, miközben valószínűleg az ő esetében is hajápolók egész sora van a fürdőszobában.

jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!