Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a narancssárga...

Mit csináljak a narancssárga színnel?

Figyelt kérdés
Otthon szőkítettem a festett fekete hajamat. A töve szőke lett a többi része rikító narancssárga. Mit tudnék még ezzel csinálni? Átfessem valamilyen színre?
nov. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy fodrászt, aki ért is ahhoz, amit csinál. Hacsak nem akarod leégetni a hajadat.
nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy fodrászt. Egész haj szőkítésénél, számításba véve a festett rétegeket, különböző erősségű oxival szőkítünk. A tövét a leggyengébbel, ezt visszük fel utoljára. A tőtől lefelé számított 3-4 centitől a legerősebb, ott van ugyanis a legtöbb festett réteg, míg a hajvégekre roncsolódás mértékétől, haj vastagságától, hajfesték kopásától függ a oxi erősség.

Na te ezt otthon nem fogod tudni megcsinálni.

(Egy fodrász)

nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Karban lehet tartani a színt hamvasító samponnal (kék, lila, vagy zöld pigmentes sampon) de ha annyira narancs lett, akkor arra előbb festék kell, és a megfelelő színt lehet karban tartani hamvasító samponnal. Merthogy minden szőke - barna hajfestés sárga - narancs - vörös valamelyikére kopik a hetek, hónapok alatt.
dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megbántam, hogy nem fodrászhoz mentem. De beszéltem eggyel . Megkérdezte mi volt az elképzelés, és igazából színes hajat szerettem volna. Azért próbáltam szőkíteni yt videók alapján. Kéket szeretnék. Azt mondta ha gondolom próbáljam meg, de inkább ad időpontot januárra. Csak hát az a baj addig narancshajjal égne a fejem. 😅
dec. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!