Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye a Hairbun...

Kinek mi a véleménye a Hairbunny hajvitaminról?

Figyelt kérdés
Vékonyszálú, nagyon hulló hajam van. Szeretnék elkezdeni valami féle hajvitamint szedni, hogy ezeken változtassak. A hairbunny-ról jókat hallottam, és horrorisztikus ára miatt nem merem megvenni csak úgy. Érdekelne a véleményetek, kinek hogy hatott a hajára. Megvegyem, vagy ez is csak egy túl hype-olt vitamin?

2022. jún. 24. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Nekem segített a hajamon
Felesleges, nem segített
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 doboznyi adagot vettem be belőle. Utána abbahagytam, mert nem hozott semmiféle változást sem a hajhullást illetően, sem pedig növekedés terén.

pro: jól néz ki, és nagyon finom (mikor szedtem szívesen vettem volna be többet is egy nap a napi mennyiségnel mert cukin néz ki és tényleg fincsi), nem észleltem tőle semmilyen mellékhatást pl.: pattanásokat, gyomorfájdalmat, éhségérzetet stb. (ezt azért írom, mert a sörélesztős dm/rossmanos hajnövesztő kapszulától pattanásos lett az arcom és borzasztó étvágyam lett tőle.

kontra: relatív drága, személy szerint nem volt hatása

összegezve ennyi tapasztalatom van vele, lehet tovább kellett volna szednem bár anyagilag ez a 2 hónap is sok volt, és tényleg semmiféle hatást nem vettem észre pl. biovanet szedtem régebben az első hónap után lettek babahajaim, szóval ahhoz mérten ennek is kellett volna valami hatása legyen ennyi idő után.

Szerintem túl van hirdetve, hypeolva nem éri meg az árát.

2022. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10+ éve volt ilyen problémám ! Sokmindent kipróbáltam de egyedül a revalid emelt dózisban hozott változást ami annyit tesz hogy napi 3x2 szedtem első 2 hónapban majd utána fokozatosan csökkentettem , szünet 1-2 hónap majd ismét egy kúra ! Brutal mód rendbe tette a hajhullasom és nőtt a hajam rendesen!


Hozzáteszem ez sem olcsó főleg ha napi 3x2 szedsz, de nekem ez mentette meg a hajam !

2022. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ajándékba kaptam valakitől, úgyhogy nem volt konkrét elvárásom vele szemben. Negatív hatása nem volt, viszont én pozitívat sem tapasztaltam.
2022. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazott, semmi extra. A dm-es hajvitamin vagy a revalid viszont jo.
2022. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drága, egyszerűen lehetetlen olyan hatást elérnie egy vitaminnak ami megérné ezt a pénzt.

Sörélesztő vagy a dm-es vitamin sokkal jobb.

2022. júl. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha hullik a hajad akkor a Tricovelt ajánlom. Gyógyszertárba tudod beszerezni, 2 hónapig kell szedni, nekem bevált.
2022. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!