Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kemei hajvágó gépekről mi a...

Kemei hajvágó gépekről mi a véleményetek? Első gépnek megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként is megérett már egy új gép vásárlása otthonra, de a fodrászkodás/borbélykodás érdekel is. Több ismerősnek is szoktam vállalni (férfi) hajvágást, így ezeket figyelembe véve elkezdtem gondolkozni egy jobb fajta gép vásárlásán. A Kemei gépeket nézegetem leginkább, azon belül is a 2600-as modellt. Valakinek valami vélemény róla/a márkáról? Azt mondják 1-2 külföldi fórumon, hogy a pengék nagyon hamar életlenek lesznek, de kicserélve egy Wahl/bármilyen kerámia pengére, tökéletes. A faluban szeretnék vele másoknak is vállalni hajvágást, ilyen célokra egy kezdőnek megfelelő lehet Kemei-gép? (2600 pl)

#Wahl #Kemei #Fodraszkodas #Kemei2600
2022. márc. 20. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia Uraam! Naon jó, én is azt használom, ajánlom kezdőknek is. Tony
2022. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!