Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért itélik el azokat akiknek...

Miért itélik el azokat akiknek pattisabb a fejük? Vagy kövérek?

Figyelt kérdés
Erre mindig kíváncsi voltam, hisz nem tehetnek róla szegények. :(
2010. aug. 12. 11:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hát én husis vagyok..,de csak gyakorin olvasom kérdésbe h 'hisz nem vagyok kövér'stb.. hát xddd attól még lehet egy _zar ember:D és nem mindenkinek csak a külső számíít,+van akinek a nem vékony csajok begyere:)

és én lesz_rom az ilyen gy_kok véleményét:]

2010. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én se vagyok egy vékony. De egy csomó embernek csak az számít hogy jó csaja/pasija legyen. Ez olyan rossz. :( Ezért nincs pasim. Ha nem vagy szupermodell kinézetű húzhatsz a fenébe. Én ezt így vettem észre. De lehet hogy csak én vok ezzel így.
2010. aug. 12. 12:14
 3/24 anonim ***** válasza:
Jajj megint. Aki husis az izmos... a hús=izom :D amúgy nem ítélem el sem a kövéreket sem a pattanásosokat. Azok ítélem el akik szerint a cuki a pattanást pattinak nevezni és azokat akik nem tudják mi a hús.
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha kövér vagy és zavar sportolj.
2010. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem van egykét pattanásom, mindent kipróbáltam, de ennek ellenére sok pasi nyomul rám mindig, bár engem annyira megzavar ez a 1-2 pattanás és annyi szép nőt látok hogy nagyon félénk vagyok és nem hiszem el hogy tetszthetek. De pasik mindig vannak körülöttem.
2010. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, de annak érzem magam. És sportolok. És nemtom mért azt írtam patti. Sosem írok ilyen baromságokat. Na mind1, ezen az oldalon sokminden rámragadt. :D
2010. aug. 12. 12:20
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó neked. :D
2010. aug. 12. 12:20
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

"Nem vagyok kövér, de annak érzem magam. És sportolok."

Akkor meg mi a problémád? Te is egy energiavámpir lehetsz,akit csak az állandó panaszkodás éltet..Ismerem a fajtádat..:S

2010. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na igen a másik az ilyen energia vámpírkodás :D tudom, hogy viccnek szánta az illető de van aki halálosan komolyan gondolja :)
2010. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodok állandóan, de most miért kell ilyennek lenni. Egyesek meg folyton kritizálják a másikat. De nem is érdekel.
2010. aug. 12. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!