Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami ötletetek, hogy mi...

Van valami ötletetek, hogy mi segíthetne? :D

Figyelt kérdés

Vállnál egy arasznyival lejebb érő,sötétbarna hajam van. A vége göndör, és felfele hullámos:D

Sokáig nem volt furfrum, és vágattam magamnak oldalfrufrut. Mindenki azt mondta, hogy nagyon jól áll a frufru, sokkal jobb a frufru mint mikor nem volt....csak hát miután megmostam, eléggé begöndörödött. Nincs valami ötletetek, hogy hogyan maradhatna egyenes? Vasalni nem szeretném, mert nem szeretném, hogy bármi baja legyen a hajamnak....

akinek van valami bevált módszere az írjon:D

köszönöm 16/L


2010. júl. 31. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
körkefével szárítsd ki, én aztszoktam, és nekem egyenes lesz tőle. sosem használtam hajvasalót mert csak tönkre teszi a hajat... ja és kiszáritás után tegyél rá hajlakkot!
2010. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot:D

hát hajvasalót nem is szeretnék:S:S

de a körkefe jóötlet köszönöm:D

2010. júl. 31. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász vagyok..és nekem is olyan a hajam, hogy begöndörödik..főleg fufrunál..minden reggel mikor felkelek, bespriccolom egy kis vízzel és nagy körkefével megszárítom..alul kefe felül haj..nehogy fordítva csináld..befelé szárítsd a homlokod felé.
2010. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:D:D:D:D

Akkor beszerzek egy körkefét:D Eddig sok helyen csak a hajvasalót találtam, de végre van más megoldás is:D:D:D:D

Köszönöm:D:D:Dés további szép napot mindenkinek:D

2010. júl. 31. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
:D :D: D:D:D:D:D -.-
2010. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!