Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váltanál így fodrászt? Ha...

Váltanál így fodrászt? Ha igen, bejelentenéd neki vagy csak nem mennél többet?

Figyelt kérdés
10 éve járok a fodrászomhoz. Sokáig maximálisan elégedett voltam a munkájával, de az elmúlt két alkalommal egyáltalán nem tetszett a végeredmény. Speciális hajam van, korábban sok fodrásszal megjártam, így most is tartok az ismeretlentől. Ha az új elrontja a hajam, kínos lenne visszatérni a mostanihoz, mert úgyis észreveszi, hogy másnál voltam. Ezek alapján elmennél egy újhoz?
2020. jún. 4. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy újat, de gondosan válassz és ne az alapján, hogy ki csinálja olcsón. Nézegesd szimpi fodrászok facebook oldalát, weboldalát, nézd meg a munkáit és véleményeid. Esetleg meg is kerdezheted, hogy vállal-e így is, hogy speciális hajad van és mondd el miért váltanál fodrászt. Én nem jelenteném be neki, apukám mondta egyszer, hogy fodrászhoz nem szerződés alapján jársz, hogy ne lehessen máshoz menni.
2020. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondtad a fodrásznak, hogy nem tetszett, amit csinált?
2020. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!