Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok ajánlani honlapkészítőt...

Tudtok ajánlani honlapkészítőt egy frpg játék létrehozásához?

Figyelt kérdés

Adrenalin FRPG vagy Free FRPG névre hallgatna. Lehetőleg olyan honlapkészitő legyen, amely INGYENES, legyek rajta FÓRUM, KÉRDŐíV, SZAVAZÁS, REGISZTRÁCIÓ/BEJELENTKEZÉS, KISEBB "KITÖLTŐ RUBLIKÁK" (pl: Ebből veszek:[rublika] Ennyit: [Legördülő sáv], lehetőleg a lapok aljára lehessen helyezni) stb...


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a barom, aki ingyen ilyet csinál! Aki megcsinálja, az meg nincs a szakma magaslatán, az tuti :D

De hajrá!

2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Lehetőleg olyan honlapkészitő legyen, amely INGYENES"


Gondolom itt egy online szolgáltatásra gondolsz, mint a Webnode. A legtöbb online szolgáltatás ingyenes változatában alapdolgok vannak csak, épp azért, hogy a szuper funkciókért fizess. Én a helyedben szerválnék egy ingyen tárhelyet, rápakolnék egy CMS-t (pl. Wordpress), keresnék plugin-eket, összekattintgatnám.


Azt a kisebb kitöltő rublikás dolgot persze neked kell megcsinálni. Ilyet készen sehol nem találsz.


Ha erre nincs energiád, tudásod, vagy motivációd, hogy megszerezd a tudást, akkor legyen pénzed. Mert ezt nem 2 perc megcsinálni (felsorolnod könnyű), az idő pedig pénz. Aki ilyenekkel foglalkozik, akinek ez a munkája, az pénzért dolgozik.

2013. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meg legyen előre kitöltve a játékról a leírás, meg legyen hozzá kész adatbázis, meg legyen hozzá játékos

...

2013. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ájjájájj! Stop! Én már csináltam ilyet! Van is rá oldalam, tehát MEG BIROM CSINÁLNI, és nem először csinálok ilyet. Csak érdeklődni szerettem volna hogy van e jobb mint az ucoz.hu, e-oldal, vagy a freewb.
2013. máj. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!