Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Egy weblapot szeretnék készíteni, és a kérésem az lenne, ha segítenétek benne. Biztos létezik egy olyan oldal, ahol lépésrol-lépésre megtanítonak.
2012. febr. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Weblap? Hát megtanítani... A nagyon tudod HTML-t akkor sok sikert... De szerintem nem írtad volna ide, ha tudnád a HTML kódot... Vannak különböző sablonoldalak... Ott előre elkapod a skint (kinézetet), néha választani is lehet, de néha átbírod írni az egészet...


Remélem segítettem valamit...

2012. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Parancsolj, kezdésnek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt egy másik oldal, az alapoktól egészen részletesen:

[link]


Ezek alapján el tudod sajátítani valamennyire a HTML és CSS rejtelmeit, ezután már képes leszel statikus oldalakat létrehozni, azonban fontos megjegyezni, hogy nem árt ha értesz valamilyen képszerkesztő programhoz, mert végül is ott kell a dizájnt összehoznod, de kis millió oldalon találhatsz honlap sablonokat, amit már csak minimálisan kell módosítani (egy-két kép csere, plusz ügye maga a tartalom). Guglizz rá pl.: free css template


Komolyabb oldal létrehozásához nagyobb tudásra van szükség. HTML és CSS az alap, aztán JavaScript, PHP, MySQL, stb. aztán a határ a csillagos ég.

2012. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

HTML-től, CSS-en és Javascripten át PHP-ig mindennek meg lehet itt tanulni az alapjait. Igen, angol nyelvű, de aki egy kukkot sem tud angolul, az úgysem boldogul a webprogramozással, szóval előbb azt tanulja meg.


Aztán ha már a HTML és CSS megy, akkor el lehet kezdeni weblapot szerkeszteni (Notepad++, Geany).


Ez bizony kőkemény tanulási feladat. Ha ezt nem vállalod, akkor inkább kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked a weboldalt, különben garantáltan használhatatlan "eyecancer" oldal lesz a végeredmény, villogó-mozgó animációkkal, olvashatatlan betűszínnel és túl kontrasztos háttérrel -> ergo mindenki fél másodperc alatt bezárja. Túl sok ilyen oldal van már, nem kell még több.


Szóval: vagy szánd rá az időt és TANULD meg, hogy kell weboldalt csinálni, vagy bízd rá valakire, aki ÉRT hozzá.

2012. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek a segítséget és épp ezért kértem toletek (hozzáértoktol) a segítséget, mert nem szeretnék úgy belevágni valamibe, h ha nem értek hozzá. Szeretnék mindent az elejétol megtanulni. Szóval koszi szépen mindenkinek. Imádom ezt az oldalt :)
2012. febr. 14. 21:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!