Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet honlapot csinálni?

Hogy lehet honlapot csinálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Oéldául regisztrálsz ide: www.lapunk.hu és már kezdteted is a honlapod szerkesztését. Van több ilyen oldal is ahol honlapot tudsz egyszerűen készíteni.
2009. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%

Beregisztrálsz valamilyen ingyenes tárhelyre pl: atw, fw ,uw

megtanulsz valamilyen programozási nyelvet pl:php vagy html- leírónyelvet és már mehet is az oldal :) vagy vannak portálrendszerek is az interneten biztos találtsz amihez nem kell nagy tudás csak telepíteni kell , Esetleg megkérsz valakit hogy csináljon neked egyet. :) Üdv

2009. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

amivel nagyon könnyen tudsz weboldalt csinálni: Mindenkilapja vagy Eoldal.Attól is függ,milyen oldalt szeretnél.PHP-vel meg tudod csinálni,hogy az oldaladra regisztrálhassanak emberek,beléphessenek.stb...meg a fórum készítés is PHP-s.

A HTML az egyszerű oldalakra ajánlatos.Ha csak pl.ismertetni akarsz egy rockbandát,autómárkát,ilyesmit.

PHP az viszont nehéz!!én nekem kb.1 hónap alatt (vagy kicsit több) sikerült megtanulni. HTML viszont könnyű.

2009. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
mindekilapja,eoldal...
2009. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg azt sem tudod hogy hogy kell honlapot csinálni szerintem haggyad a php szerkesztést.Itt van néhány sablonos oldal amit neked ajánlok könnyebb létrehozni egy honlapot:

www.gportal.hu

www.mlap.hu

www.lapunk.hu

www.eoldal.hu

ha a programozást jobban érted akkor megpróbálkozhatsz php oldalak készítésével tewrmészetesen ahoz sokat kell tanulni hogy az menjen vagy megkérsz valakit hogy csináljon neked.

2009. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
en is a www.gportal.hu-t hasznalom.
2009. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
www.5mp.eu
2009. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a www.lapunk.hu-hoz azt írta ki hogy tiltva vagy nem regisztrálhatsz,ez mit jelent?
2015. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!