Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell weblapot készíteni?

Hogyan kell weblapot készíteni?

Figyelt kérdés

Magamtól akarok

(nem olyat mint pl. ez : [link]

mármint , hogy ezen csinálhatok egyet , de ott lesz a reklámja meg ilyenek ...)


Háttérzenét szeretnék, réklámokat az szélére (mint itt) ...


Ebben szeretném a segítségeket kérni .


Légy szíves egítsetek .


2011. ápr. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1, tanulj html-t [link]

2, a domain és a tárhely pénzbe kerül, egyelöre kezdj egy ingyenes tárhelyel, pl. [link] [link]

2011. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
masok 3-4 évig tanuljak fosulin, mi meg magyarazzuk el neked egy commentben? becopyzzam ide a 400 oldalas html konyvemet?
2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Szerintem mindenképpen valami CMS-t próbálj meg, ajánlom az e107-et (www.e107hungary.org) mivel jól szerkeszthető, és egyszerű a kezelése, olyannyira, hogy szerintem neked sem okozhat gondot.


Mivel, hogy nem olyan oldalt szeretnél mint az általad említett, és feltételezem kiadni sem szeretnél érte, tehát próbálkozz meg egyszer valami ingyenes tárhelyjel, pl: atw.hu -ahol címed.atw.hu -lesz a domain címed.

Avagy van lehetőség www.címed.co.cc -s egy évig ingyenes domaint regisztrálni a [link] -címen, majd ezt hozzápasszítani egy tárhelyhez: pl.: byethost.org (azért írom ezt is külön, mert nem emlékszem atw-n van-e lehetőség más domaint aktiválni).


Avagy / valamint fel tudok ajánlani neked egy olyan lehetőséget, hogy én éppen adminisztrátort keresek az oldalamhoz. Ha gondolod, és van időd, kedved "kitanulhatod" nálam az alap dolgokat, aztán majd eldöntöd, hogy mennyire tetszik, mennyire nem...



Remélem elég érthetően írtam le a dolgokat, de ennél jobban itt nem akartam szájbarágósra venni a dolgot.

Tehát, ha (további) segítség kell, avagy érdekel az adminisztrátori dolog, akkor írj!


Üdv!

2011. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen érdekel az adminisztár ...


írjak levelet ?


jah és köszönöm az eddigi válaszokat .

2011. ápr. 18. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha lehet akkor írj, és megbeszéljük hogyan tovább!
2011. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megtanulod a Dreamweaver használatát, ami HTML és CSS kódokat tartalmaz, létre tudsz hozni egy weboldalt.

A Xara Web Designer programmal pedig kód nélkül készítheted el, mert ezt a progi csinálja helyettünk, te pedig a grafikát

2011. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!