Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vajon akik itt kérek komplett...

Vajon akik itt kérek komplett programkódot "segítség" gyanánt, azok hajlandóak lennének fizetni is érte?

Figyelt kérdés
Az jutott az eszembe hogy lehetne egy olyan oldalt csinálni, ahol a hasznos/felhasznált kódok beküldői részesednének a bevételből, amit a kérők fizetnek. Mondjuk a programsorok számának arányában. A freelancerhez hasonló módon.

#házi feladat #PayPal #freelancerhez hasonló izé #pénz méghozzá nem is kevés
2016. febr. 9. 23:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#4 A licitálásos az tök jó ötlet, és megoldás is a 30 ezer soros hello world problémára is, hiszen az kapná a pénzt, aki a legkevesebb sorral oldaná meg a problémát. :)
2016. febr. 10. 02:47
 12/22 A kérdező kommentje:
#8 Labels pls!
2016. febr. 10. 02:49
 13/22 Piert ***** válasza:
100%
Es mi a garancia arra, hogy nem fogjak egyszeruen kimasolni a kodot az oldalrol? Masreszt:Aki nem ertelmi fogyatekos( az itt levok tobbsegere mondjuk pont nem lehet elmondani), az ot perc alatt talal maganak ingyenes kodot. Semmi ertelme annak amit kitalaltal.
2016. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13 úgy lehetne megoldani, hogy fent az oldalon működés közben lehetne tesztelni a programot, de a forráskódot nem látná a megrendelő. Igazából ez tűnik nekem személy szerint nehezebben megoldható feladatnak, pl hogy a weboldalba egy c++ kód fusson a háttérben, amit könnyű implementálni.


Nyilván lehetne csinálni egy videót a program működéséről, de az szerintem már eléggé macerássá tenné a dolgot.

2016. febr. 10. 09:01
 15/22 anonim ***** válasza:
5000/feladat
2016. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 a két feladatra? Nem is rossz! :) És mekkora terjedelműek voltak?
2016. febr. 10. 09:15
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki fizessen az itt megoldatni kívánt házi feladatokért. Ha nem tudnék programozni, keresnék valaki hülyét, aki megcsinálja ingyen, mert olyan segítőszándékú, vagy úgy gondolja, hogy jó neki gyakorlásnak, de ha így sem jönne össze, lehet úgy okosan kérdezni, hogy megoldják mások, és ne tűnjön kihasználásnak.
2016. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 SimkoL ***** válasza:
100%

Talán a múlt ősz végén volt itt egy gépészmérnök srác. Egy rövid program kellet volna neki, ami 3D kamerákat mutat be, adatbázis nélkül, 'beégetett' adatokkal, szóval egy semmi dolog az egész. 3.000 Ft-ot kínált érte. Addig amíg itt sok ember cikizte, meg 'ennyiért a gépet nem indítom el' beszólásokkal volt, addig én megírtam neki és már reggel számlámon volt a pénz, amit még aznap el is ittam. Felénk az 2 liter házi pálinka ára volt tavaly.

Sajnos itt sok embernek csak szája van.....

2016. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

@SimkoL: Ha van időd és kedved, lelked rajta.

Én személy szerint ennyiért nem állnék neki.

2016. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez az.

Teljesen más, ha valakinek van egy alapjövedelme és mellékes forrásként bevéllal ilyesmit és megint más, ha valaki azért browsolgat, hogy ilyen ezer-háromezer forintos eshetőségekből szedje össze a megélhetésre valót.


Van ennek - soványka - piaca, a fókusz foglalkozott is a témával. Sok helyütt kínálnak kisebb összegeket hf-ek megoldásáért cserébe, ennél komolyabb, amikor komplett szakdogákat csinálnak meg 3-500 ezerért. Más, prog-mattól eltérő témakörökben is.

De ha vki szabadúszó, akkor jobban jár a freelancerrel, már csak azért is, mert az legalább etikailag nem kifogásolható.

2016. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!